Wyniki

LISTA RANKINGOWA

IV WARMIŃSKO – MAZURSKIE ZAWODY PROGRAMISTYCZNE

 

1.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Adam Czapliński
Marcin Gregorczyk
Jakub Daliga

 

Magda Burakowska

 

2.

V Liceum Ogólnokształcące

Daniela Jurgielewicz
Paweł Wachowski
Adam Kasperowicz

 

 

Wanda Lipska

 

3.

Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie

Dominik Szmigiel
Mateusz Pluta
Mariusz Berk

 

 

Antonina Dąbrowska

 

4.

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu

Tomasz Grzywacz
Maciej Zamorski
Piotr Wiatrowski

 

Dorota Pawłowska

 

5.

I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie

Maciej Sopyło
Paweł Samoraj
Marta Rutkowska

 

mgr Marcin Bogdanowicz

 

6.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Anna Kaliszewicz
Maciej Jarosiewicz
Adrian Nowak

 

Magda Burakowska

 

7.

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Konrad Krusiński
Dawid Mydło
Rafał Soćko

 

mgr Arkadiusz Cwirko

 

8.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Łukasz Hamerszmidt
Adrian Krystkiewicz
Maurycy Zawistowski

 

mgr Tomasz Nizioł

 

9.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Paweł Kukliński
Marcin Dardziński
Szymon Puszcz

 

Magda Burakowska

 

10.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

JoachimJędrzejczyk
Michalina Sułkiewicz
Adam Radziwanowski

 

Wanda Lipska

 

11.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Agnieszka Czaplicka
Jakub Okoński
Piotr Storożenko

 

Magda Burakowska

 

12.

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

Radosław Żurawski
Przemysław Smyczyński

 

mgr Marcin Kasprowicz

 

13.

Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku

Grzegorz Świdwa
Daniel Markunowicz
Adrian Strzała

 

Wojciech Jankowski

 

14.

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Joanna Pik
Magdalena Paluch
Krzysztof Kłos

 

mgr Arkadiusz Cwirko