Wyniki

LISTA RANKINGOWA

III WARMIŃSKO – MAZURSKIE ZAWODY PROGRAMISTYCZNE

 

1.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Adam Czapliński

Marcin Gregorczyk

Zakrzewski Tomasz

 

mgr Magda Burakowska

 

2.

Gimnazjum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Michał Dzidziewicz

Artur Pardo

Dawid Osowski

 

mgr Magda Burakowska

 

3.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Ścibior Tomasz

Wachowski Paweł

Przeździecki Adam

 

mgr Wanda Lipska

 

4.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Naruniec Michał

Puchalski Radosław

Daliga Jakub

 

mgr Magda Burakowska

 

5.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Biskupcu

 

Piotr Duba

Karol Pinkowski

Jarosław Baniewski

 

mgr Andrzej Królicki

 

6.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie

 

Damian Łosiak

Marta Dziełak

Michał Woźniak

 

mgr Jerzy Sarbiewski

 

7.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Piotr Adamczyk

Paweł Matraś

Paweł Srokosz

 

mgr Magda Burakowska

 

8.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Kaliszewicz Anna

Jarosiewicz Maciej

Nowak Adrian

 

mgr Magda Burakowska

 

9.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Łukasz Hamerszmidt

Przemysław Gogolewski

Michał Makaruk

 

mgr Tomasz Nizioł

 

10.

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu

 

Michał Terech

Robert Charewicz

Maciej Zamorski

 

mgr Dorota Pawłowska

 

11.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Mariusz Raczyk

Alan Rząca

Adam Stomski

 

mgr Magda Burakowska

 

12.

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie

 

Piotr Kuligowski

Piotr Panuś

Daniel Suwiński

 

mgr inż. Beata Wieremiej

 

13.

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu

 

Małgosia Charewicz

Marcin Figielski

Dawid Wieczerzak

 

mgr Dorota Pawłowska

 

14.

VI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie im. G.Narutowicza w Olsztynie

 

Mateusz Suchowiecki

Rafał Guzowski

Tomasz Wawrzyniak

 

mgr Andrzej Nieścior

 

15.

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

 

Gubała Jerzy

Ługowski Piotr

Wołowiec Michał

 

mgr inż. Jarosław Cherek

 

16.

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

 

Piotr Piórkowski

Maciej Gorzkowski

Jakub Matusik

 

mgr Marcin Kasprowicz

 

 

17.

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku w Iławie

 

Jakub Kołecki

Krystian Szatkiewicz

Patryk Piotrowicz

 

mgr inż. Jarosław Cherek

 

18.

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

 

Mateusz Mikusiński

Maciej Klemarczyk

 

mgr Marek Kazimierczak

 

19.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Palczewski Jacek

Majchrzak Wiktoria

Wiaterek Jakub

 

mgr Magda Burakowska

 

20.

III Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

 

Oskar Baranowski

Jan Jończyk

Rafał Soćko

 

mgr Arkadiusz Cwirko

 

21.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Jędrzejczyk Joachim

Roussau Arkadiusz

Radziwanowski Adam

 

mgr Wanda Lipska

 

22.

V Liceum Ogólnokształcące w Elblągu

 

Radosław Bednarczyk

Anna Szałkiewicz

Bartłomiej Bachanowicz

 

mgr Ireneusz Kujawski

 

23.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Piotr Nieściór

Tymoteusz Wróbel

 

mgr Tomasz Nizioł

 

24.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Bochniak Roksana

Zelman Marta

Lewandowska Iga

 

mgr Magda Burakowska

 

25.

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

 

Adam Liskiewicz

Kacper Lewiecki

Adam Sajko

 

mgr Marek Kazimierczak

 

26.

Zespół Szkół Nr 2 w Działdowie

 

Barbara Ludwiczak

Anna Kocięda

Katarzyna Romanowska

 

mgr Tomasz Nąć

 

 

27.

III Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

 

Magdalena Paluch

Marcin Gronkiewicz

Grzegorz Kołodziej

 

mgr Arkadiusz Cwirko

 

28.

II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie

 

Piotr Malczyk

Bartłomiej Kamiński

Maciej Ruszczyk

 

mgr Tomasz Sokołowski

 

29.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Sebastian Cisłak

Adrian Krystkiewicz

Radosław Szok

 

mgr Tomasz Nizioł

 

 

30.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Chudziński Maciej

Kujawski Julian

Liszko Damian

 

mgr Wanda Lipska

 

 

31.

Zespół Szkół im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kętrzynie

 

Pusio Adam

Konopski Daniel

Gębka Bartosz

 

inż. Grzegorz Nowicki