Wyniki

LISTA RANKINGOWA

II WARMIŃSKO – MAZURSKIE ZAWODY PROGRAMISTYCZNE

 

1.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Adam Czapliński

Dawid Łazarczyk

Robert Tomkowski

 

mgr Magda Burakowska

 

2.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Maciej Kisiel

Mateusz Paczyński

Tomasz Zakrzewski

 

mgr Magda Burakowska

 

3.

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

 

Mateusz Jabłoński

Wojciech Ślesiński

Paweł Wiśniewski

 

mgr Marcin Kasprowicz

 

4.

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu

 

Michał Terech

Robert Charewicz

Dawid Wieczerzak

 

mgr Dorota Pawłowska

 

5.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Daniel Karaźniewicz

Michał Makaruk

Przemysław Gogolewski

 

mgr Tomasz Nizioł

 

6.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Radosław Szok

Piotr Nieściór

Łukasz Hamerszmidt

 

mgr Tomasz Nizioł

 

7.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Piotr Adamczyk

Paweł Matraś

Paweł Srokosz

 

mgr Magda Burakowska

 

 

 

8.

Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych im. Polaków spod znaku Rodła w Olsztynie

 

Mateusz Pluta

Dominik Szmigiel

Mateusz Więckowski

 

mgr Kamila Salamonowicz–Filip

 

9.

Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku

 

Rafał Biłyj

Hubert Sawicki

Krzysztof Lis

 

mgr Grzegorz Kozłowski

 

10.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Mirosław Mydło

Leszek Król

Jacek Palczewski

 

mgr Magda Burakowska

 

11.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Mariusz Raczyk

Alan Rząca

Adam Stomski

 

mgr Magda Burakowska

 

12.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Tomasz Bernatowski

Krzysztof Dąbrowski

Mateusz Tomaszewski

 

mgr Błażej Rafalski

 

13.

Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku

Kamil Karkus

Michał Lączak

Grzegorz Świdwa

 

mgr Wojciech Jankowski

 

14.

Zespół Szkół Nr 1 w Piszu

 

Kamil Kołakowski

Jakub Wolicki

Patryk Banach

 

mgr Sławomir Głuszniewski

 

15.

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

 

Aleksander Zień

Maciej Klemarczyk

Mateusz Mikusiński

 

mgr Marek Kazimierczak

 

 

16.

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie

 

Jerzy Gubała

Łukasz Gorzka

Krystian Widźgowski

 

mgr Jarosław Cherek

 

17.

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Konrad Suchocki

Szymon Jakubowski

 

mgr Arkadiusz Cwirko

 

18.

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi

 

Kamil Boratyński

Kamil Szymon Jadeszko

Mateusz Kozłowski

 

mgr Mariusz Strecha

 

19.

Zespół Szkół im. Sandora Petofii w Ostródzie

 

Mateusz Majewski

Paweł Wąsowski

Jakub Dudzin

 

mgr Tomasz Rynkowski

 

20.

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

 

Kacper Lewiecki

Adam Liskiewicz
Damian Maziarz

 

mgr Marek Kazimierczak

 

21.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Piotr Gajdamowicz

Artur Kaliszewicz

Marcin Proniakin

 

mgr Błażej Rafalski

 

22.

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie

 

Jakub Kołecki

Krystian Szatkiewicz

Patryk Piotrowicz

 

mgr Jarosław Cherek

 

23.

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

 

Adrian Krystkiewicz

Sebastian Cisłak

 

mgr Tomasz Nizioł

 

24.

Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych im. Polaków spod znaku Rodła w Olsztynie

 

Piotr Malik

Jonatan Kwiatkowski

 

mgr Kamila Salamonowicz–Filip

 

25.

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

 

Łukasz Sypniewski

Tomasz Ścibior

Michał Stawicki

 

mgr Błażej Rafalski

 

26.

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

 

Radosław Silski

Adrian Sówka

Martyna Warda

 

mgr Magda Burakowska

 

27.

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

 

Mateusz Olszewski

Krzysztof Kanigowski

Piotr Lipowski

 

mgr Marek Żebrowski