Uczestnicy

VIII Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne dla Uczniów Szkół
Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych 15.02.2017 r. Lista uczestników
Uczniowie Sala Preferowany jezyk/kompilator Opiekun(owie) uczniów Szkoła Adres szkoły
Mateusz Erezman,
Kamil Kondratowicz
A 2/16 C++ mgr Jacek Sochacki Zespół Szkół Zawodowych CKU
im. Stanisława Staszica
ul. 1 Maja 20, 11-130 Orneta
Krystian Pochodyła,
Michał Achciński,
Bartek Tylicki
D 1/14 C++/Dev C++ mgr Piotr Sikorski Liceum Ogólnokształcące nr II im. Leona Kruczkowskiego w Morągu  ul. 11 Listopada 7, 14-300 Morąg
Ewa Kwiatkowska,
Artur Królikowski,
Radosław Domalewski
D 2/15 C++/Code Blocks mgr Paweł Królikowski Zespół Szkół nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie ul. Jerzego Lanca 10, 12-100 Szczytno
Bartosz Jagłowski,
Adam Mańkowski,
Daniel Woźniak
D 2/15 C++/Dev C++ mgr Lidia Łuczyńska Zespół Szkół nr1 im. Stanisława Staszica ul. A. Mickiewicza 10, 12-100 Szczytno
Dawid Sowiński,
Damian Korneluk,
Marcin Wiśniewski
A 2/16 C++/Dev C++ mgr Marcin Kasprowicz Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Żeromskiego ul. Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo
Adrian Piórkowski,
Bartosz Hołubowicz,
Michał Sieszczyński
A 3/16 C++/Dev C++ mgr Marcin Kasprowicz Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Żeromskiego ul. Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo
Mikołaj Dembski,
Paweł Bronk,
Dominik Zakrocki
A 3/17 C++/Code Blocks mgr Marcin Kasprowicz Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Żeromskiego ul. Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo
Kacper Ledwosiński,
Michał Mazurek,
Michał Wityk
E 0/14 C++/Dev C++ mgr Wojciech Dobrzycki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2,
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
ul. Królewiecka 42, 82-300 Elbląg
Sebastian Górski,
Tomasz Maciejewski,
Jakub Czyrko
E 0/14 C++/Dev C++ mgr Katarzyna Waszkielis Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
w Olsztynie
 ul. Bałtycka 37 A. 10- 144 Olsztyn
Szymon Woldan,
Wojciech Gawiński,
Łukasz Dembowski
E 1/16 C++/Dev C++ mgr Wojciech Paczkowski Zespół Szkół im. C. K. Norwida ul. 3 Maja 24, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
Mateusz Niski,
Łukasz Świdziniewski,
Siechodnik Patryk
A 2/16 C++/GUN GCC (Dev C++) mgr Piotr Baris Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
Igor Boradyn,
Magda Miller,
Michał Nowakowski
A 3/16 C++/GUN GCC (Dev C++) mgr Piotr Baris Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
Maciej Drzewiecki,
Kamil Cholipski,
Marcin Kozłowski
A 3/17 C++/GUN GCC (Dev C++) mgr Piotr Baris Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
Mateusz Podolak,
Mariusz Nowicki,
Tomasz Majewski
D 1/14 C++/GUN GCC (Dev C++) mgr Piotr Baris Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyn
Patryk Kaźmierczak,
Michał Klukowski,
Maciej Leśniak
E 1/16 C++/Code Blocks mgr Jarosław Cherek Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku ul. M. Kopernika 8A, 14-200 Iława
Norbert Protasiuk,
Gabriel Grzelakowski,
Jakub Warmiński
D 2/16 Pascal/FreePascal mgr Emilia Zielińska Zespół Szkół w Baranowie Baranowo 29, 11-730 Mikołajki
Piotr Juszczyk,
Piotr Bednarczyk,
Robert Łastowski
D 2/16 C++/Code Blocks mgr Waldemar Dziakiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Jakub Pabian,
Michał Schwarz,
Mateusz Gawroński
D 2/15 C++/Code Blocks mgr Waldemar Dziakiewicz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Agnieszka Puzewicz,
Arkadiusz Korgul,
Dawid Letachowicz
A 2/16 C++/Code Blocks mgr Tomasz Sokołowski Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Aleksandra Gnoza,
Marcin Górnecki,
Paweł Ferenc
A 3/16 C++/Code Blocks mgr Tomasz Sokołowski Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Leszek Szymczak,
Robert Wdowiak,
Artur Dzwończak
A 3/17 C++/Code Blocks mgr Tomasz Sokołowski Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Marta Jachimczyk,
Szymon Szczech,
Marcin Hanas
D 1/14 C++/Code Blocks mgr Tomasz Sokołowski Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn
Jakub Giecko,
Barłomiej Michalak,
Szymon Tymcio
E 1/15 C++/Code Blocks mgr Arkadiusz Cwirko III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika Aleja Sybiraków 3, 11-041 Olsztyn
Adrian Florkowski,
Kamil Radzymiński,
Mateusz Szczechla
E 0/15  Java/Eclipse mgr Arkadiusz Cwirko III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika Aleja Sybiraków 3, 11-041 Olsztyn
Michał Wójtowicz,
Maciej Winczewski,
Mark Saunders
A 3/16 C++/Dev C++ mgr Marek Nitkiewicz I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Elblągu
ul. Pocztowa 2, 82-300 Elbląg
Krystian Wróblewski,
Jan Dąbrowski,
Aleksandra Stankiewicz
A 3/17 C++/Dev C++ mgr Marek Nitkiewicz I Liceum Ogólnokształcące
im. Juliusza Słowackiego w Elblągu
ul. Pocztowa 2, 82-300 Elbląg
Paweł Szymkiewicz,
Adam Szczepkowski,
Adam Wróblewski
D 1/14 C++ mgr Henryk Prus Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Piotr Krasowski,
Łukasz Bondaruk,
Julia Jakubowska
D 2/15 C++ mgr Magda Burakowska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Michał Dobrowolski,
Paweł Bojarski,
Patryk Rydelin
D 2/16 C++ mgr Magda Burakowska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Michał Ruść,
Szymon Reddig,
Emilia Szymańska
E 0/14 C++ mgr Magda Burakowska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Piotr Andruszkiewicz,
Jakub Szwed,
Michał Krzyżanowski
E 0/15 C++ mgr Magda Burakowska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Szymon Małolepszy,
Robert Ostoja-Lniski,
Bartosz Lachowicz
E 1/15 C++ mgr Magda Burakowska Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2,
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie
al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn
Przemysław Mowiński,
Magdalena Sagol,
Mateusz Zieliński
E 1/16 C++ mgr Zdzisław Orzechowski Zespół Szkół Rolniczych im. Wincentego Witosa ul. Czarnieckiego 69, 14-100 Ostróda
Radosław Kłos,
Oskar Gąsiorowski,
Patryk Sułkowski
E 0/14 C++/Dev C++ mgr Andrzej Gołota Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu ul. J. A. Komeńskiego 39, 82-300 Elbląg
Adrian Albrecht,
Paweł Janicki,
Bartosz Wołodźko
E 0/15 C++/Dev C++ mgr Andrzej Gołota Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu ul. J. A. Komeńskiego 39, 82-300 Elbląg
Patryk Szczygło,
Aleksander Kozłowski,
Adam Miencicki
E 1/15 Visual Studio 2015 Community zawierający pakiet C++ mgr Sławomir Duczek, mgr Grzegorz Nowicki Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie Wojska Polskiego 12, 11-400 Kętrzyn
Mateusz Kaczmarczyk,
Alicja Chodkowska,
Bartosz Nawotka
E 0/15 C++/Dev C++ mgr Kamil Choroszko Zespół Szkół Ekonomiczno Handlowych
im. Polaków Spod Znaku Rodła
ul. Ignacego Paderewskiego 10/12, 10-314 Olsztyn
Damian Krawczun,
Mateusz Atałap,
Daniel Śliżewski
E 1/15 C++/Dev C++ mgr Kamil Choroszko Zespół Szkół Ekonomiczno Handlowych
im. Polaków Spod Znaku Rodła
ul. Ignacego Paderewskiego 10/12, 10-314 Olsztyn
Hubert Duda,
Karol Konopka,
Łukasz Wiśniewski
E 1/16 C++ mgr Andrzej Lewandowski I Liceum Ogólnokształcące
im. Bojowników o Polskość Mazur w Piszu
ul. Sikorskiego 15, 12-200 Pisz