Uczestnicy

SZKOŁA

OPIEKUN ZESPOŁU

SKŁAD ZESPOŁU

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

mgr Arkadiusz Cwirko

Konrad Suchocki

Szymon Jakubowski

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie

mgr Błażej Rafalski

Tomasz Bernatowski

Krzysztof Dąbrowski

Mateusz Tomaszewski

Piotr Gajdamowicz

Artur Kaliszewicz

Marcin Proniakin

Łukasz Sypniewski

Tomasz Ścibior

Michał Stawicki

IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

mgr Magda Burakowska

Maciej Kisiel

Mateusz Paczyński

Tomasz Zakrzewski

Adam Czapliński

Dawid Łazarczyk

Robert Tomkowski

Piotr Adamczyk

Paweł Matraś

Paweł Srokosz

Mariusz Raczyk

Alan Rząca

Adam Stomski

Mirosław Mydło

Leszek Król

Jacek Palczewski

Radosław Silski

Adrian Sówka

Martyna Warda

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

mgr Tomasz Nizioł

Daniel Karaźniewicz

Michał Makaruk

Przemysław Gogolewski

Radosław Szok

Piotr Nieściór

Łukasz Hamerszmidt

Adrian Krystkiewicz

Sebastian Cisłak

Zespół Szkół Ekonomiczno – Handlowych im. Polaków spod znaku Rodła w Olsztynie

mgr Kamila Salamonowicz–Filip

Mateusz Pluta

Dominik Szmigiel

Mateusz Więckowski

Piotr Malik

Jonatan Kwiatkowski

I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Elblągu

mgr Dorota Pawłowska

Michał Terech

Robert Charewicz

Dawid Wieczerzak

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

mgr Marek Kazimierczak

Aleksander Zień

Maciej Klemarczyk

Mateusz Mikusiński

Kacper Lewiecki

Adam Liskiewicz
Damian Maziarz

Zespół Szkół im. Sandora Petofii w Ostródzie

mgr Tomasz Rynkowski

Mateusz Majewski

Paweł Wąsowski

Jakub Dudzin

Zespół Szkół Nr 1 w Piszu

mgr Sławomir Głuszniewski

Kamil Kołakowski

Jakub Wolicki

Patryk Banach

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

mgr Marcin Kasprowicz

Mateusz Jabłoński

Wojciech Ślesiński

Paweł Wiśniewski

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

mgr Marek Żebrowski

Mateusz Olszewski

Krzysztof Kanigowski

Piotr Lipowski

Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku

mgr Grzegorz Kozłowski

Rafał Biłyj

Hubert Sawicki

Krzysztof Lis

Zespół Szkół Elektrycznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Giżycku

mgr Wojciech Jankowski

Kamil Karkus

Michał Lączak

Grzegorz Świdwa

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Gołdapi

mgr Mariusz Strecha

Kamil Boratyński

Kamil Szymon Jadeszko

Mateusz Kozłowski

Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie

mgr Jarosław Cherek

Jakub Kołecki

Krystian Szatkiewicz

Patryk Piotrowicz

Jerzy Gubała

Łukasz Gorzka

Krystian Widźgowski