Uczestnicy

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
SZKOŁA Symbol grupy Sala SKŁAD ZESPOŁU
I Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego w Ełku Ełk, I LO, 1 E 1/15 Mateusz Przyborowski
Radosław Zachar
Hubert Gołaszewski
Ełk, I LO, 2 A2/16 Jan Śledziewski
Mateusz Bujnowski
Łukasz Dylnicki
ZSZ Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie Orneta, ZSZ-CKU, 1 A 2/16 Mateusz Marzęcki
Patryk Szczęch
Konrad Podhajski
Orneta, ZSZ-CKU, 2 A3/16 Marta Jarząbek
Martyna Wójcik
Piotr Niedziałkowski
I Liceum Ogólnokształcące im J. Słowackiego w Elblągu Elbląg, I LO, 1 A3/17 Robert Wlazło
Patryk Gralewicz
Ania Kolator
Elbląg, I LO, 2 E1/16 Piotr Aszkielaniec
Jan Cybulski
Marek Mikulski
Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie ZSR w Ostródzie A3/16 Marcin Pawlak
Marta Złotoś
Technikum Informatyczne przy Zespole Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Szczytnie Szczytno, ZS, 1 D2/16 Maciej Nowik
Karolina Obrębska
Kacper Stryjewski
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie Olsztyn, IV LO, 1 A3/17 Marcin Dardziński
Szymon Puszcz
Paweł Kukliński
Olsztyn, IV LO, 2 D1/14 Michał Dzidziewicz
Patryk Brzostek
Artur Pardo
Olsztyn, IV LO,3 D2/15 Anna Malizjusz
Dawid Osowski
Dariusz Stalewski
Olsztyn, IV LO,5 E0/14 Piotr Łosiak
Stefan Sokół
Michał Górka
Olsztyn, IV LO,4 E0/15 Patryk Przybysz
Wojciech Pieczkowski
Wiktor Taraszkiewicz
Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie (TI) Węgorzewo, ZSZ, 1 E2/16 Maciej Rutkowski
Seweryn Strózik
Szymon Zyskowski
Węgorzewo, ZSZ, 2 E1/15 Dawid Symonowicz
Adam Dzięgielewski
Grzegorz Gallas
Zespół Szkół w Suszu, TI Susz, ZS, 1 D2/16 Michał Szałkowski
Mariusz Kabat
Ireneusz Palczewski
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie Olsztyn, ZSEiT A3/16 Mateusz Orzoł
Kamil Tanasiewicz
Łukasz Kloska
VI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie im. G.Narutowicza w Olsztynie Olsztyn, VI LO, 1 A3/17 Natalia Stepun
Kinga Prażmo
Kacper Dąbrowski
V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy w Olsztynie Olsztyn, V LO, 1 D2/16 Joachim Jędrzejczyk
Adam Kasperowicz
Adam Radziwanowski
Zespół Szkół Nr III im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie (LO) Szczytno, ZS III, 1 D1/14 Michał Popielarz
Grzegorz Sawko
Paweł Tymczyk
Zespół Szkół im. C. K. Norwida w Nowym Mieście Lubawskim (LO) Nowe Miasto Lubawskie, LO, 1 D2/15 Łukasz Leśniewski
Zachariasz Kuczkowski
Patryk Jastrzębski
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu Elbląg, ZSM, 1 D1/14 Jakub Strzyżewski
Michał Małachowski
Grzegorz Stormowski
Zespół Szkół Zakonu Pijarów Liceum Pijarskie w Elblągu Elbląg, ZSZP-LP, 1 D2/15 Paweł Firlej
Paweł Łukowicz
Adrian Siekierka
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu, II LO Elbląg, II LO, 1 D2/15 Kamil Urban
Stanisław Piotrowski
Andrzej Nowikowski
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Giżycku Giżycko, ZSEiI E0/14 Grzegorz Świdwa
Michał Samul
Adrian Strzała
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie Olsztyn, III LO, 1 E0/14 Mateusz Nakielski
Michał Pietrzyk
Artur Węgrodzki
Olsztyn, III LO, 2 E0/15 Dawid Mydło
Konrad Krusiński
Rafał Soćko
Olsztyn, III LO, 3 E1/15 Joanna Pik
Aleksandra Koplin
Maria Żach
Zespół Szkół nr 1 w Działdowie Działdowo, ZS1, 1 E0/15 Jędrzej Dembowski
Igor Czeczot
Piotr Pilawski
XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie Olsztyn, XII LO, 1 E0/15 Emil Kamiński
Artur Wolff
Tomasz Miśków
II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie Olsztyn, II LO, 1 E 1/15 Igor Chorążewicz
Tomasz Chwietczuk
Emil Dudaniec
Olsztyn, II LO, 3 A 3/16 Karol Orłowski
Jakub Tryniszewski
Andrzej Wódkiewicz
Olsztyn, II LO, 4 E 1/16 Jakub Kafel
Jakub Suchorab
Aleksander Wiński
SZKOŁY GIMNAZJALNE
SZKOŁA Symbol grupy Sala SKŁAD ZESPOŁU
Gimnazjum nr 4 im. Marii-Skłodowskiej-Curie w Olsztynie Olsztyn, Gimn. 4 E1/16 Bartłomiej Marchliński
Michał Ruść
Jakub Szut
Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów w Olsztynie Olsztyn, Gimn. 23 E1/16 Szymon Małolepszy
Krzysztof Złakowski
Szymon Złakowski