Wyniki

SZKOŁA

ZAWODNIK 1

ZAWODNIK 2

ZAWODNIK 3

OPIEKUN ZESPOŁU

MIEJSCE

CZAS

ROZWIĄZANE ZADANIA

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Marcin Dardziński

Szymon Puszcz

Paweł Kukliński

mgr Magda Burakowska

1

260

2

II Liceum Ogólnokształcące

im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie

Igor Chorażewicz

Tomasz Chwietczuk

Emil Dudaniec

mgr Tomasz Sokołowski

2

590

2

II Liceum Ogólnokształcące

im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie

Karol Orłowski

Jakub Tryniszewski

Andrzej Wódkiewicz

mgr Waldemar Dziakiewicz

3

49

1

II Liceum Ogólnokształcące

im. K. I. Gałczyńskiego w Olsztynie

Jakub Kafel

Jakub Suchorab

Aleksander Wiński

mgr Waldemar Dziakiewicz

4

90

1

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Piotr Łosiak

Stefan Sokół

Michał Górka

mgr Magda Burakowska

5

99

1

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

w Olsztynie

Dawid Mydło

Konrad Krusiński

Rafał Soćko

mgr Arkadiusz Cwirko

6

123

1

Zespół Szkół Zakonu Pijarów Liceum Pijarskie

w Elblągu

Paweł Firlej

Paweł Łukowicz

Adrian Siekierka

mgr Arleta Pastewska

7

125

1

I Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego

w Ełku

Mateusz Przyborowski

Radosław Zachar

Hubert Gołaszewski

mgr Dariusz Lewandowski

8

137

1

I Liceum Ogólnokształcące im Stefana Żeromskiego

w Ełku

Jan Śledziewski

Mateusz Bujnowski

Łukasz Dylnicki

mgr Dariusz Lewandowski

-

*

0

ZSZ Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie

Mateusz Marzęcki

Patryk Szczęch

Konrad Podhajski

mgr Jacek Sochacki

-

*

0

ZSZ Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ornecie

Marta Jarząbek

Martyna Wójcik

Piotr Niedziałkowski

mgr Jacek Sochacki

-

*

0

I Liceum Ogólnokształcące im J. Słowackiego

w Elblągu

Robert Wlazło

Patryk Gralewicz

Ania Kolator

mgr Kazimierz Kulkowski

-

*

0

I Liceum Ogólnokształcące im J. Słowackiego

w Elblągu

Piotr Aszkielaniec

Jan Cybulski

Marek Mikulski

mgr Kazimierz Kulkowski

-

*

0

Zespół Szkół Rolniczych w Ostródzie

Marcin Pawlak

Marta Złotoś

 

mgr Zdzisław Orzechowski

-

*

0

Technikum Informatyczne przy Zespole Szkół Nr 1

im. Stanisława Staszica w Szczytnie

Maciej Nowik

Karolina Obrębska

Kacper Stryjewski

mgr Lidia Łuczyńska

-

*

0

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Michał Dzidziewicz

Patryk Brzostek

Artur Pardo

mgr Magda Burakowska

-

*

0

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Anna Malizjusz

Dawid Osowski

Dariusz Stalewski

mgr Magda Burakowska

-

*

0

IV Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Skłodowskiej – Curie w Olsztynie

Piotr Łosiak

Stefan Sokół

Michał Górka

mgr Magda Burakowska

-

*

0

Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie

Maciej Rutkowski

Seweryn Strózik

Szymon Zyskowski

mgr Artur Wilczyński

-

*

0

Zespół Szkół Zawodowych w Węgorzewie

Dawid Symonowicz

Adam Dzięgielewski

Grzegorz Gallas

mgr Artur Wilczyński

-

*

0

Zespół Szkół w Suszu

Michał Szałkowski

Mariusz Kabat

Ireneusz Palczewski

mgr Witold Sacharczuk

-

*

0

Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych

w Olsztynie

Mateusz Orzoł

Kamil Tanasiewicz

Łukasz Kloska

mgr Adam Sandomierski

-

*

0

VI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie

im. G.Narutowicza w Olsztynie

Natalia Stepun

Kinga Prażmo

Kacper Dąbrowski

mgr Andrzej Nieścior

-

*

0

V Liceum Ogólnokształcące im. Wspólnej Europy

w Olsztynie

Joachim Jędrzejczyk

Adam Kasperowicz

Adam Radziwanowski

mgr Wanda Lipska

-

*

0

Zespół Szkół Nr III im. Jana III Sobieskiego

w Szczytnie

Michał Popielarz

Grzegorz Sawko

Paweł Tymczyk

mgr Paweł Królikowski

-

*

0

Zespół Szkół im. C. K. Norwida

w Nowym Mieście Lubawskim

Łukasz Leśniewski

Zachariasz Kuczkowski

Patryk Jastrzębski

mgr. Wojciech Paczkowski

-

*

0

Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu

Jakub Strzyżewski

Michał Małachowski

Grzegorz Stormowski

mgr. Michał Grajewski

-

*

0

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Elblągu

Kamil Urban

Stanisław Piotrowski

Andrzej Nowikowski

mgr Wojciech Dobrzycki

-

*

0

Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych

w Giżycku

Grzegorz Świdwa

Michał Samul

Adrian Strzała

mgr Wojciech Jankowski

-

*

0

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Mateusz Nakielski

Michał Pietrzyk

Artur Węgrodzki

mgr Arkadiusz Cwirko

-

*

0

III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika

w Olsztynie

Joanna Pik

Aleksandra Koplin

Maria Żach

mgr Arkadiusz Cwirko

-

*

0

Zespół Szkół nr 1 w Działdowie

Jędrzej Dembowski

Igor Czeczot

Piotr Pilawski

mgr Marcin Kasprowicz

-

*

0

XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga

Dietrichów w Olsztynie

Emil Kamiński

Artur Wolff

Tomasz Miśków

mgr Tomasz Małek

-

*

0

II Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego

w Olsztynie

Piotr Limanowski

Kornel Dalecki

Łukasz Lejman

mgr Tomasz Sokołowski

-

*

0

III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Elblągu

Michał Futrega

Michał Kołpuć

Piotr Jatkowski

mgr Mirosław Garnowski

-

*

0

Gimnazjum nr 4 im. Marii-Skłodowskiej-Curie

w Olsztynie

Bartłomiej Marchliński

Michał Ruść

Jakub Szut

mgr Magda Burakowska

-

*

0

Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów

w Olsztynie

Szymon Małolepszy

Krzysztof Złakowski

Szymon Złakowski

mgr Tomasz Małek

-

*

0

*- Brak informacji.