Uczestnicy

VI Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne 19.02.2015 r.

Szkoła ponadgimnazjalna
Nazwa Szkoły Opiekun Symbol zespołu Sala Skład zespołu
Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II, ul. Księdza Popiełuszki 2, 19-500 Gołdapdyrektor szkoły mgr Grzegorz Klimaszewski  mgr Mariusz Strecha 

Gołdap, LO

A 2/16

Mateusz Sewioło
Miłosz Andzulewicz
Tomasz Sawczyszyn
 

 

 

Zespół Szkół nr 1 im. Stefana Żeromskiego, ul. Grunwaldzka 4, 13-200 Działdowo

 

dyrektor szkoły mgr Magdalena Kamińska

 

 

 

 

   

 

 

mgr Marcin Kasprowicz

mgr Tomasz Nąć

 

 

 

 

 

Działdowo, ZS1-1

A 2/16

Maciej Grabowski
Paulina Żurawska
Kacper Nowakowski

Działdowo, ZS1-2

A 3/16

Igor Czeczot
Karol Kuppe
Jędrzej Dembowski

Działdowo, ZS1-3

A 3/17

Karol Laskowski
Bartosz Hołubowicz
Adrian Piórkowski

Działdowo, ZS1-4

D 1/14

Adrian Gajewski
Bartosz Rychcik
Tomasz Kałędkowski
 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2, II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka, ul. Królewiecka 42, 82-300 Elblągdyrektor szkoły mgr Agnieszka Jurewicz  mgr Wojciech Dobrzycki 

Elbląg II LO

A 3/16

Andrzej Nowikowski
Kamil Urban
Stanisław Piotrowski
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, ul. Boh. Monte Cassino 9, 11-200 Bartoszycedyrektor szkoły mgr Anna Jurgilewicz  mgr Zbigniew Mielnik 

Bartoszyce LO

A 3/17

Michał Rać
Marek Rybak
Kacper Śmietanka
 Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika, ul. Bałtycka 37, 10-144 Olsztyndyrektor szkoły mgr Stefan Procyk  mgr Marek Milczarz 

Olsztyn ZSE 1

D 1/14

Krzysztof Begiedza
Cezary Kupaj
Maurycy Zawiastowski
Zespół Szkół Ogólnokształcących, I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, ul. Pocztowa 8, 82-300 Elblągdyrektor szkoły mgr Zofia Ostrówka  mgr Marek Nitkiewicz 

Elbląg I LO

D 2/15

Patryk Gralewicz
Robert Wlazło
Michał Kędzierski
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6, VI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza, ul. Pstrowskiego 5, 11-049 Olsztyndyrektor szkoły mgr Radosław Jankowski  mgr Andrzej Nieścior 

Olsztyn VI LO

E 0/14

Karolina Aleksandrowicz
Maciej Pieloszczyk
Ireneusz Ząbek
Zespół Szkół im. C. K. Norwida, ul. 3 Maja 24, 13-300 Nowe Miasto Lubawskiedyrektor szkoły mgr Barbara Przeradzka-Martko  mgr Wojciech Paczkowski 

Nowe Miasto Lubawskie

E 0/15

Marcin Januszewicz
Zachariasz Kuczkowski
Łukasz Leśniewski
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych  im. Polaków spod Znaku Rodła, ul. Paderewskiego 10/12, 10-314 Olsztyn

 

dyrektor szkoły mgr Wiesława Topolnicka-Krępuła

 

  mgr Kamil Choroszko

 

 

 

Olsztyn ZSE-H 1

E 1/15

Mateusz Atałap
Alicja Chodkowska
Damian Krawczun

Olsztyn ZSE-H 2

E 1/16

Dawid Adamajtis
Mateusz Kaczmarczyk
Daniel Śliżewski
Zespół Szkół im. Bohaterów Września 1939 Roku, ul. Kopernika 8A, 14-200 Iławadyrektor szkoły mgr Elżbieta Gościńska  mgr Jarosław Cherek 

Iława

D 2/15

Michał Klukowski
Patryk Kaźmierczak
Maciej Leśniak
Zespół Szkół Zawodowych w Kurzętniku, ul. Grunwaldzka 49, 13-306 Kurzętnikdyrektor szkoły mgr Mirosław Wodara  mgr Krystyna Psiuk-Dąbrowska 

Kurzętnik

E 0/14

Patryk Jastrzębski
Jan Kozłowski
Piotr Kołakowski
 

 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1, II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, ul. Karola i Roberta Małłków 3, 11-041 Olsztyn

 

dyrektor szkołymgr Krzysztof Wiśniewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

mgr Waldemar Dziakiewicz

 

 

Olsztyn II LO, 1

E 0/15

Karol Orłowski
Jakub Tryniszewski
Andrzej Wódkiewicz

Olsztyn II LO, 2

E 1/15

Michał Jurkiewicz
Mateusz Mędrek
Piotr Rutkowski
  mgr Tomasz Sokołowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olsztyn II LO, 3

E 1/16

Maciej Mierzejek
Marcin Hradowicz
Kamil Samul

Olsztyn II LO, 4

D 2/15

Jakub Kafel
Maciek Dominiak
Marcin Skorupski

Olsztyn II LO, 5

E 0/14

Igor Chorążewicz
Aleksander Wiński
Paweł Szewczyk

Olsztyn II LO, 6

D 1/14

Jakub Suchorab
 
Emil Dudaniec
III Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika, Aleja Sybiraków 3, 11-041 Olsztyn

 

dyrektor szkoły mgr Danuta Gomolińska

 

   

mgr Arkadiusz Cwirko

 

 

 

 

 

Olsztyn III LO, 1

A 2/16

Robert Galon
Mateusz Nakielski
Artur Węgrodzki

Olsztyn III LO, 2

A 3/16

Sebastian Skurski
Łukasz Szymański
Maciej Torhan
 

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie, al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn

 

dyrektor szkoły mgr Lech Przybylski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

mgr Magda Burakowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Olsztyn IV LO, 1

A 3/17

Michał Dzidziewicz
Paweł Kukliński
Szymon Puszcz

Olsztyn IV LO, 2

E 0/15

Bartosz Lachowicz
Robert Ostoja-Lniski
Maciej Kasprzyk

Olsztyn IV LO, 3

E 1/15

Stefan Sokół
Piotr Łosiak
Patryk Brzostek

Olsztyn IV LO, 4

E 1/16

Wojciech Kalita
Dariusz Stalewski
Piotr Tański

Olsztyn IV LO, 5

A 3/16

Mariusz Laska
Bartosz Koziołek
Dariusz Libecki

Olsztyn IV LO, 6

A 2/16

Szymon Małolepszy
Jędrzej Eberhardt
Artur Pardo
Zespół Szkół Nr 1 , II Liceum Ogólnokształcące, ul. Młodzieżowa 26, 12-200 Piszdyrektor szkoły mgr Małgorzata Oświęcimko  mgr Sławomir Głuszniewski 

Pisz II LO

E 0/14

Mateusz Alicki
Jakub Drabent
Adrian Łazarczyk
Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych im. Komisji Edukacji Narodowej, ul. Mickiewicza 27, 11-500 Giżyckodyrektor szkoły mgr Henryk Kondratowicz  mgr Wojciech Jankowski 

Giżycko ZSEiI

E 0/15

Adrian Strzała
Daniel Kowalski
Piotr Czerwonka
Zespół Szkół nr 3 ul. Lanca 10, 12-100 Szczytnodr Mariola Teresa Jaworska  mgr Paweł Krulikowski 

ZS Szczytno

D 2/16

Paweł Tymczyk
Grzegorz Sawko
Jakub Nowiński
       

VI Warmińsko-Mazurskie Zespołowe Zawody Programistyczne 19.02.2015 r.

Gimnazjum    
Nazwa Szkoły Opiekun Symbol grupy Sala SKŁAD ZESPOŁU
Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum nr 8 w Elblągu, ul. Pocztowa 8, 82-300 Elbląg

dyrektor szkoły mgr Zofia Ostrówka

 

 

  mgr Marek Nitkiewicz

 

 

 

Elbląg Gimnazjum Nr.8-1

E 1/16

Mark Saunders
Maciej Winczewski
Michał Wójtowicz

Elbląg Gimnazjum Nr.8-2

A 3/17

Jan Dąbrowski
Krystian Wróblewski
Patryk Żukowski
Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Królowej Jadwigi, ul. Sportowa 1, 13-200 Działdowo 

dyrektor szkoły mgr Marlena Perzyńska

 

 

  mgr Agata Wrzecionowska

 

 

 

Działdowo Gimnazjum Nr. 2-1

D 2/16

Jan Murawski
Mateusz Kaszuba
Bartosz Sobieski

Działdowo Gimnazjum Nr. 2-2

D 2/15

Arkadiusz Gerlej
Łukasz Skrobisz
Damian Korneluk
 Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Gimnazjum nr 4 im. Marii Skłodowskiej – Curie, al. Marsz. J. Piłsudskiego 56, 10-450 Olsztyn

 

dyrektor szkoły mgr Lech Przybylski

 

  mgr Magdalena Burakowska

 

 

 

Olsztyn Gimnazjum Nr. 4-1

D 2/16

Jakub Szut
Michał Ruść
Szymon Reddig

Olsztyn Gimnazjum Nr. 4-2

D 1/14

Michał Krzyżanowski
Mateusz Pacer
Szymon Draszkiewicz