eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych szkół ponadgimnazjalnych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia 10 najlepszych szkół pod wzgledem średniej z uzyskanych wyników w zakończonych cyklach eliminacyjnych. Za podstawę wyniku w każdym zakończonym cyklu przyjęto średnią wyliczoną z trzech najlepszych wyników uzyskanych przez uczniów danej szkoły.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking: 10 najlepszych szkół wg średniegu wyniku trzech najlepszych uczniów


  •   I Liceum Ogólnokształcące w Kętrzynie
         Nauczyciele:  Magdalena Bielska,Sylwia Grochecka
     
  •   Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku
         Nauczyciele:  DANUTA DWORCZYK
     
  •   II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
         Nauczyciele:  Katarzyna Cybulska ,Ewa Aniszewska
     
  •   I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
         Nauczyciele:  Dorota Ziajko,Natalia Tabak,Grażyna Biernot-Lendo,Katarzyna Jelska
     
  •   Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. K. Jagiellończyka w Lidzbarku Warmińskim
         Nauczyciele:  Inga Markiewicz
     
  •   II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
         Nauczyciele:  Beata Kossakowska-Szwałek,Maciej Gardecki,Joanna Herman,Lidia Łyżwa,Anna Błaszczak-Ćwikła,Ewa Gbur Matejuk
     
  •   XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
         Nauczyciele:  Ewa Kozłowska,Roman Kozłowski,Damian Wiśniewski,Agnieszka Nowicka
     
  •   I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
         Nauczyciele:  Barbara Grodzka ,Krzysztof Milewski,Ligia Pacześniak,Irena Piotrowska
     
  •   I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
         Nauczyciele:  Anna Kulpa,Katarzyna Kwak,Wioletta Graczyk
     
  •   Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
         Nauczyciele:  Bożena Majewska ,Artur, Jan Suwiński,Anna Łodziewska - Ojdana