eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów: średni wynik 40-50 z poprzednich cykli


UczeńSzkołaNauczyciele
Michał MakowskiXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Alicja SalamonI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieMariola Małgorzata Jagiellak
Weronika SzczęsnaI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieMariola Małgorzata Jagiellak
Marta ChełkowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuBarbara Grodzka
Kacper ŻurekI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuKrzysztof Milewski
Aleksandra OszmianI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Szymon Augustynowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Kamil Wojciech NalikowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska


Ranking uczniów: średni wynik 30-40 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Konrad KonewkoI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachMałgorzata Bogdan
Daniel Stachelek II Liceum Ogólnokształcące w PiszuMaciej Bzura
Nikodem WitkiewiczII Liceum Ogólnokształcące w PiszuMaciej Bzura
Rafał Kulik I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Bartłomiej EljasiakXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Patryk WiśniewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuGrażyna Biernot-Lendo
Jakub PilimonII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Szymon TerechII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Daniel Wroczyński I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Magdalena DąbrowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Weronika KijewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuKatarzyna Jelska
Bartłomiej ŁadnyI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuBarbara Grodzka


Ranking uczniów: średni wynik 20-30 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Cezary CzerniewskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Piotr FilI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuLigia Pacześniak
Jakub StromskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguEwa Aniszewska
Damian KutrasiewiczZespół Szkół w Biskupcu. TechnikumKrystyna Orłowska
Piotr Machura XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie Im Świętej Rodziny w OlsztynieLidia Łyżwa
Kacper KwidzińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Paulina Radomska I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieRenata Nowotnik
Magdalena PiotrowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Szymon DraszkiewiczII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieMaciej Gardecki
Zofia SienickaXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Aleksandra Mach II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieBeata Kossakowska-Szwałek
Patryk Olszewski I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuNatalia Tabak
Grzegorz LaskaII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieLidia Łyżwa
Daniel NetteXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieEwa Kozłowska
Maciej Pogorzelski I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Michalina CzechowskaLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuElżbieta Sobala
Stanisław ŚwiderII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieBeata Kossakowska-Szwałek
Patryk DrzewińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieHanna Kosińska
Patryk PrusinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieRenata Nowotnik
Julita KuleszaXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Witold BiegańskiII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieLidia Łyżwa
Tomasz KubrakXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Agata BielenicaI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuKatarzyna Jelska
Daniel ThimmLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuLidia Korzeniecka
Adrian FlorkowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieEwa Kowalska
Aleksander Natan KrupaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Arkadiusz ŚwiderskiZespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w GrajewieAgnieszka Charmułowicz
Dorota BaniewskaLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuLidia Korzeniecka
Marta BogdańkaII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieLidia Łyżwa
Oskar FąkI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieRenata Nowotnik
Jakub Jan SuwińskiLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w NidzicyArtur, Jan Suwiński
Weronika WieczorekII Liceum Ogólnokształcące  w EłkuDanuta Witanowska