Warmińsko-Mazurskie Zawody Matematyczne


eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów: średni wynik 40-50 z poprzednich cykli


UczeńSzkołaNauczyciele
Alicja SalamonI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieMariola Małgorzata Jagiellak
Weronika SzczęsnaI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieMariola Małgorzata Jagiellak
Michał MakowskiXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski


Ranking uczniów: średni wynik 30-40 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Marta ChełkowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuBarbara Grodzka
Kacper ŻurekI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuKrzysztof Milewski
Nikodem WitkiewiczII Liceum Ogólnokształcące w PiszuMaciej Bzura
Daniel Stachelek II Liceum Ogólnokształcące w PiszuMaciej Bzura
Patryk WiśniewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuGrażyna Biernot-Lendo
Aleksandra OszmianI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Konrad KonewkoI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachMałgorzata Bogdan
Rafał Kulik I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Szymon TerechII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska


Ranking uczniów: średni wynik 20-30 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Szymon Augustynowicz I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuDorota Ziajko
Cezary CzerniewskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Kacper KwidzińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Kamil Wojciech NalikowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Magdalena DąbrowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Jakub PilimonII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguKatarzyna Cybulska
Bartłomiej EljasiakXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Magdalena PiotrowskaI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Patryk PrusinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieRenata Nowotnik
Patryk Olszewski I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuNatalia Tabak
Dorota BaniewskaLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuLidia Korzeniecka
Daniel ThimmLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuLidia Korzeniecka
Weronika KijewskaI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuKatarzyna Jelska
Bartłomiej ŁadnyI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuBarbara Grodzka
Piotr PiechowiczXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Michalina CzechowskaLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuElżbieta Sobala
Paulina Radomska I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieRenata Nowotnik
Jakub StromskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguEwa Aniszewska
Zofia SienickaXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski
Damian KutrasiewiczZespół Szkół w Biskupcu. TechnikumKrystyna Orłowska
Daniel NetteXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieEwa Kozłowska
Urszula TomczykI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuElżbieta Guziejko
Julita KuleszaXII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieRoman Kozłowski