Statystyki

Strefa ucznia

Archiwum

Archiwum: XVII edycja zawodów

    Pola żółte odnoszą się do zasobów archiwalnych.

    Pola zielone i niebieskie odnoszą się do aktualnej edycji zawodów.

Patroni zawodów

WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie


pod honorowym patronatem

REKTORA UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE,
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY W OLSZTYNIE

Dane ogólne XVII zawodów

XVII edycja zawodów przeszła juz do historii. Odbyły się wszystkie finały dla szkół: ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych. Wyniki można obejrzeć i pobrać w statystykach zawodów (na górze w lewym bocznym menu). Zgodnie z regulaminem zawodów podajemy wyniki laureatów i finalistów.

W górnym menu można obejrzeć galerię, nauczycieli współorganizatorów i sponsorów XVII edycji zawodów.

W comiesiecznych cyklach przygotowawczych realizowaliśmy cele popularyzacyjne i edukacyjne. Brało w nich udział łącznie prawie 1000 uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W finale zawodów wzięło udział 350 uczniów. Można więc twierdzić, że cel popularyzacyjny i edukacyjny został zrealizowany. Na Gali Laureatów gościliśmy prorektora UWM prof. Jerzego Przyborowskiego, który również wręczał laureatom nagrody ufundowane przez PKO Bank Polski.

Wrażenia z zawodów

Bardzo sympatyczny konkurs mobilizujący uczniów do systematycznej pracy. Fakt, że zadania przysyłają różni nauczyciele powoduje, że są one bardzo różnorodne, co jest dużą zaletą. Myślę, że czasami mogłyby być nawet trudniejsze. Ja i moi uczniowie pierwszy raz braliśmy udział w tych zawodach i mamy bardzo miłe odczucia. Uczniowie cieszą się, że ich wysiłek został nagrodzony atrakcyjnymi niespodziankami. Jeszcze raz dziękujemy za gratulacje i nagrody:)
Danuta Dworczyk, nauczycielka, Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku


... poznawaliśmy rzeczy, które później będziemy przerabiać w szkole. Nad niektórymi zadaniami trzeba poświęcić więcej czasu.
Szymon Adamowicz ze Szkoły Podstawowej nr 311 w Olsztynie


... Oprócz wiedzy, w matematyce przydaje się też szczęście. Można się przygotowywać całymi latami, a jeśli nie dopisze szczęście, to nic się nie napisze. Ja specjalnie się nie przygotowywałam, ale zadania mi pasowały
Magdalena Domańska ze SP nr 2 w Nidzicy


... Nie miałam kiedy podziękowac za zawody. Bardzo miła atmosfera panowała na konkursie. Zostaliśmy ciepło przyjęci. Czuliśmy sie jak u siebie. Super było.
Marta Katarzyna Kulbacka, Gimnazjum nr 2 w Olecku, nauczycielka


Witam serdecznie, zgadzam się z tym co napisała Pani Marta. Na zawodach było bardzo sympatycznie. Pragnę Panu podziękować za te zawody , za to że nas ( nauczycieli i uczniów) zmotywował Pan do działania. Nie było lekko, ale było warto.
Magdalena Adryjanek, Gimnazjum nr 3 w Elblągu, nauczycielka


Dziękuję za docenienie moich wysiłków. Mnie też nie było lekko, ale było warto.
Zbigniew Paprzycki, Koordynator zawodów


Uważamy, że zawody były świetnie zorganizowane. Dzięki życzliwej atmosferze zapomniałyśmy o stresie. Rozwiązywanie zadań przez 6 miesięcy umożliwiło nam powtórzenie materiału i poszerzenie wiadomości - na pewno przyda się do matury. Bardzo podobała nam się uczelnia i mamy nadzieję, że w następnym roku będziemy mogły ponownie spróbować sił.
Magdalena Piotrowska, Magdalena Dąbrowska, Urszula Tomczyk, I Liceum Ogólnokształcące w Olecku, uczennice klasy 2A


Jeśli chcesz skomentować zawody, to proszę napisz