eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół podstawowych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów: średni wynik 40-50 z poprzednich cykli


UczeńSzkołaNauczyciele
Niedzwiecka JuliaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Ejsmont GabrielaSzkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuKatarzyna Ozorowska
Pytlowany BartłomiejSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Fiertek AleksandraSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Urliński IgorSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Grodzki Wojciech RyszardSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Ostrówka ŁukaszSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Mazurowski PiotrSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Makarewicz KarolinaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Najdzion WeronikaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Karski KarolZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieKrzysztof Siatkowski
Białek Michał Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguMagdalena Sosna
Sendzicki AleksanderZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieKrzysztof Siatkowski
Szyszko MartaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Gastoł AleksandraSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Kamil DymidziukSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Ryś Michał Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguKamila Kwiecińska
Januszkiewicz ArkadiuszSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguKamila Kwiecińska
Szczepańska JuliaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuJolanta Młyńczak
Mikołajczyk JakubSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachTomasz Sołowiej
Burczyk ZuzannaSzkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuJulitta Zielińska
Bojanowicz KacperSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieMonika Szot
Segień AgataSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Wójcik AntoniSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Korenik KarolinaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Andzulewicz MateuszSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Kępara PiotrSzkoła Podstawowa w ZajączkowieElżbieta Chylińska
Adamowicz SzymonSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Ladziński BartoszSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Wernter KlaudiaSzkoła Podstawowa w BukwałdzieMonika Łuniewska
Kossakowski KacperSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguKamila Kwiecińska


Ranking uczniów: średni wynik 30-40 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Sidorowicz JuliaSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Kabała KarolinaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Szylakowska MajaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Kołpak ŁucjaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachJolanta Micińska
Kozieł AleksandraSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Kułak KorneliaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Olchówka EwelinaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Twardzik AdamSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuJolanta Młyńczak
Palińska KajaSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Grubert PatrykSzkoła Podstawowa w BukwałdzieMonika Łuniewska
Rozmus AmadeuszSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Bondyra MartynaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Bieleniewicz MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Służała AlicjaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Machliński JakubSzkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguKamila Kwiecińska
Rozicki StanisławSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Plachimowicz AlicjaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi WarmińskiejAlicja Marzewska
Piętka NadiaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Dąbkowska WiktoriaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMariola Paszkowska
Wożniak KubaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Przekop OliwiaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Jędrys GrzegorzSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Żebrowski DominikSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Arodź KingaSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Michalski BartekSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Gorzka DominikSzkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieElżbieta Plec
Łabuć GabrielaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachJolanta Micińska


Ranking uczniów: średni wynik 20-30 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Lewińska KlaudiaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Klarowski FilipSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimEdyta Rogozińska
Bzdyra BłażejSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Drygalska MarcelaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Segień MichałSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieMonika Szot
Mućka PaulinaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi WarmińskiejAlicja Marzewska
Pokojska NikolaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Kowalski KacperSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimRenata Szwarc
Bondyra OskarSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Silwanowicz FilipSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Siemieński MateuszSzkoła Podstawowa w ZajączkowieElżbieta Chylińska
Miśkiewicz RobertSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Drozdowicz PaulinaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Stepaniuk JakubSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym MieścieEwa Czasnowicz
Nowak AmeliaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Jankun GabrielaSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Szczęsna OliwiaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Szymeczko NataliaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachJoanna Drozdowska
Bróździński BartoszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieAnna Kowalska
Kalinowski JakubSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Kuten MarekSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuAnna Rogalska
Litkowiec IgorSzkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuKatarzyna Ozorowska
Chupka MartaSzkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuBarbara Ejsmont
Jerzman KrzysztofSzkoła Podstawowa w ŻurawcuMałgorzata Mucharska
Piaskowska ZuzannaSzkoła Podstawowa w ŻurawcuMałgorzata Mucharska
Januszewski IgorSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Rowiński MikołajSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Zych KingaSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Olczak UrszulaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Bieciuk KacperSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMałgorzata Dobrzyńska
Kraynik NikolaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Szumowska EunikaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Kopeć KacperZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieBeata Gromadkiewicz
Tuzimek ArkadiuszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieAnna Kowalska
Klejnowski PawełSzkoła Podstawowa w BryńskuWaldemar Klemens
Walewski PiotrSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Żyhałko KonradSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguAnna Zagrodnik
Bąk KacperSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguAnna Zagrodnik
Nowak AleksandraSzkoła Podstawowa w ŻurawcuMałgorzata Mucharska
Kawalec JuliaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuAnna Rogalska
Częczek MichalinaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieBartosz Janiszewski
Gasiński OlafSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Kowal KarolSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieBartosz Janiszewski
Grosz MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieBielski Artur
Krzewska KatarzynaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieBeata Kossakowska-Szwałek
Wrzosek KarolinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimRenata Szwarc
Ziomek EwaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Iwanowski JoachimSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Krzywicki AdamSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Kowalski DamianSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-CurieANNA MARTA ORZOŁ
Napiwocka OliwiaZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieKatarzyna Szymańska
Szafrański PatrykSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Mieczkowski NicolasSzkoła Podstawowa w SępopoluJoanna Maszota
Krasula EwaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuAgata Lewalska-Konstanty
Zajączkowski FilipSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak