eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

ranking: najaktywniejsi nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych


MiejsceNauczycielSzkoła
1Ewa AniszewskaII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
2Elżbieta GuziejkoI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
3Danuta WitanowskaII Liceum Ogólnokształcące  w Ełku
4Artur, Jan SuwińskiLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
5Grażyna Biernot-LendoI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
6Dorota ZiajkoI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
7DANUTA DWORCZYKLiceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku
8Mariola Małgorzata JagiellakI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie
9Roman KozłowskiXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
10Beata StrzelczykII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Kwidzynie


ranking: najaktywniejsze szkoły ponadgimnazjalne


SzkołaPunkty
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu122
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku83
I Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie60
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku59
II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku52
XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie48
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu42
Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w Płocku37
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie33
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku30


szkoły ponadgimnazjalne zarejestrowane w zawodach


szkołamiejscowośćnauczyciele
II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii I Polaków Na ŚwiecieAugustówHanna Suszyńska
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w BartoszycachBartoszyceEwa Reut
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków w BartoszycachBartoszyceDanuta Maroska
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuBiałystokSylwia Naumczuk,Małgorzata Pawłowska-Leoniuk
Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej w BiałymstokuBiałystokAnatoli Sienkiewicz,Zbigniew Zaczkiewicz
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuBiskupiecElżbieta Sobala,Lidia Korzeniecka
Zespół Szkół w Biskupcu. TechnikumBiskupiecKrystyna Orłowska
III Liceum Ogólnokształcące w BrodnicyBrodnicaMarek Jasiński
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w ChojnicachChojniceEwelina Oksentowicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w CiechanowieCiechanówIwona Mazurkiewicz
Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie BiałostockiejDąbrowa BiałostockaZespół Szkół im. gen. N. Sulika Krahel
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w DziałdowieDziałdowoKAZIMIERZ LITWINOWICZ
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguElblągKatarzyna Cybulska ,Ewa Aniszewska
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w ElbląguElblągEwa Orkwiszewska
IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w ElbląguElblągSzymon Kaźmierowski
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Regent z Oddziałami Dwujęzycznymi w ElbląguElblągHalina Smoleńska
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów w ElbląguElblągArleta Pastewska
Zespół Szkół Ogólnokształcących - I Liceum Ogólnokształcące Im Juliusza Słowackiego w ElbląguElblągBeata Sucharska,Dorota Pawłowska,Marek Nitkiewicz
Zespół Szkół Mechanicznych w Elblągu - TechnikumElblągDariusz Targoński,Małgorzata Konopka
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu- TechnikumElblągMagdalena Tyszka
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuEłkNatalia Tabak,Grażyna Biernot-Lendo,Katarzyna Jelska ,Dorota Ziajko
II Liceum Ogólnokształcące  w EłkuEłkMarzena Konewko,Danuta Witanowska,Beata Domitrz
I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuGiżyckoLigia Pacześniak,Barbara Grodzka ,Krzysztof Milewski,Irena Piotrowska
II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w GiżyckuGiżyckoAnna Kowalewska,Alicja Złotorzyńska
Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w GrajewieGrajewoAgnieszka Charmułowicz
Liceum Ogólnokształcące w IławieIławaArtur Miśkiewicz,Jarosław Dąbrowski
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuInowrocławWioletta Graczyk,Katarzyna Kwak,Anna Kulpa
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w InowrocławiuInowrocławAgnieszka Gawrońska,Małgorzata Zygora,Jolanta Oliwa
I Liceum Ogólnokształcące w KętrzynieKętrzynMagdalena Bielska,Sylwia Grochecka
I Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieKwidzynHanna Kosińska,Mariola Małgorzata Jagiellak,Edyta Wesołowska
II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w KwidzynieKwidzynBeata Strzelczyk
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w KwidzynieKwidzynHalina Ewa Bera
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w LidzbarkuLidzbarkAldona Bakulska
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. K. Jagiellończyka w Lidzbarku WarmińskimLidzbark WarmińskiInga Markiewicz
II Liceum Ogólnokształcące  w MalborkuMalborkMirosław Makurat,Joanna Włodarczyk
I Liceum Ogólnokształcące Im,Stanisława Wyspiańskiego w MławieMławaEwa Luks
Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w MońkachMońkiMarta Reut,Agata Szpyruk
Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Leona Kruczkowskiego w MorąguMorągIrena Teresa Talko
I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieMrągowoMałgorzata Borys,Renata Nowotnik,Dariusz Borys
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzicaBożena Majewska ,Anna Łodziewska - Ojdana,Artur, Jan Suwiński
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuOleckoElżbieta Guziejko
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztynLidia Łyżwa,Beata Kossakowska-Szwałek,Anna Błaszczak-Ćwikła,Joanna Herman,Ewa Gbur Matejuk,Maciej Gardecki
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieOlsztynEwa Kowalska,Dorota Borkowska,Arkadiusz Cwirko
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w OlsztynieOlsztynArkadiusz Biernat,Hanna Letkiewicz,Jolanta Reddig
VI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w OlsztynieOlsztynKrzysztof Deptuła
VII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynMałgorzata Michalska,Bożena Jasko-Klimczyk
XI Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynEwa Wacikowska
XII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynRoman Kozłowski,Ewa Kozłowska,Agnieszka Nowicka,Damian Wiśniewski
XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie Im Świętej Rodziny w OlsztynieOlsztynLidia Łyżwa
Technikum Nr 6 w OlsztynieOlsztynKatarzyna Maria Waszkielis,Barbara Romancewicz,Małgorzata Tatar,Ewa Ziętek
Technikum Nr 7 w OlsztynieOlsztynAnna Kowalczyk,Jerzy Stopa
Technikum Nr 8 w OlsztynieOlsztynMałgorzata Michalska
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w OstródzieOstródaAnna Dmitruk
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio w OstródzieOstródaTomasz Rak,Joanna Maria Jaskółowska
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio w OstródzieOstródaJoanna Jaskółowska
Technikum Nr 2 w OstródzieOstródaKamilla Kijewska
I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w PasłękuPasłękJoanna Majewska
Technikum Nr 1 w Zespole Szkół w PasłękuPasłękTomasz Tuniewicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w PiszuPiszAndrzej Lewandowski
II Liceum Ogólnokształcące w PiszuPiszMaciej Bzura
Liceum Ogólnokształcące im. Marsz. St. Małachowskiego w PłockuPłockDANUTA DWORCZYK
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachSuwałkiMałgorzata Bogdan
VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w SuwałkachSuwałkiArtur Warakomski
Liceum Ogólnokształcące w SzczytnieSzczytnoAgnieszka Brzostek,Anna Ciszewska
Liceum Ogólnokształcące w TucholiTucholaMateusz Ott
Publiczne Liceum Ogólnokształcące im.Ks.Jana Długosza we WłocławkuWłocławekKamila Kurdubska
Liceum Ogólnokszatłcące im.Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem MazowieckiemWysokie MazowieckieKrzysztof Grabowski