eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

ranking: najaktywniejsi nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych


MiejsceNauczycielSzkoła
1Elżbieta GuziejkoI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
2Ewa AniszewskaII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
3Danuta WitanowskaII Liceum Ogólnokształcące  w Ełku
4Krystyna OrłowskaZespół Szkół w Biskupcu. Technikum
5Grażyna Biernot-LendoI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
6Dorota ZiajkoI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
7Artur, Jan SuwińskiLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
8Katarzyna Cybulska II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
9Roman KozłowskiXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
10Ewa KowalskaIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie


ranking: najaktywniejsze szkoły ponadgimnazjalne


SzkołaPunkty
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu86
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku79
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku75
II Liceum Ogólnokształcące  w Ełku71
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie70
XII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie39
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie27
Zespół Szkół Ogólnokształcących - I Liceum Ogólnokształcące Im Juliusza Słowackiego w Elblągu24
II Liceum Ogólnokształcące w Piszu23
I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku22


szkoły ponadgimnazjalne zarejestrowane w zawodach


szkołamiejscowośćnauczyciele
II Liceum Ogólnokształcące w Augustowie im. Polonii I Polaków Na ŚwiecieAugustówHanna Suszyńska
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w BartoszycachBartoszyceEwa Reut
Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Kresowiaków w BartoszycachBartoszyceDanuta Maroska
Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w BiskupcuBiskupiecElżbieta Sobala,Lidia Korzeniecka
Zespół Szkół w Biskupcu. TechnikumBiskupiecKrystyna Orłowska
III Liceum Ogólnokształcące w BrodnicyBrodnicaMarek Jasiński
Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w ChojnicachChojniceEwelina Oksentowicz
Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie BiałostockiejDąbrowa BiałostockaZespół Szkół im. gen. N. Sulika Krahel
I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w DziałdowieDziałdowoKAZIMIERZ LITWINOWICZ
II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguElblągEwa Aniszewska,Katarzyna Cybulska
III Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w ElbląguElblągEwa Orkwiszewska
IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w ElbląguElblągSzymon Kaźmierowski
Zespół Szkół Ogólnokształcących - I Liceum Ogólnokształcące Im Juliusza Słowackiego w ElbląguElblągDorota Pawłowska,Marek Nitkiewicz,Beata Sucharska
Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu- TechnikumElblągMagdalena Tyszka
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuEłkNatalia Tabak,Grażyna Biernot-Lendo,Katarzyna Jelska ,Dorota Ziajko
II Liceum Ogólnokształcące  w EłkuEłkBeata Domitrz,Marzena Konewko,Danuta Witanowska
I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w GiżyckuGiżyckoKrzysztof Milewski,Irena Piotrowska,Ligia Pacześniak,Barbara Grodzka
II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w GiżyckuGiżyckoAnna Kowalewska,Alicja Złotorzyńska
Zespół Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w GrajewieGrajewoAgnieszka Charmułowicz
Liceum Ogólnokształcące w IławieIławaArtur Miśkiewicz,Jarosław Dąbrowski
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuInowrocławWioletta Graczyk,Katarzyna Kwak
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w InowrocławiuInowrocławAgnieszka Kłos,Małgorzata Zygora
I Liceum Ogólnokształcące w KętrzynieKętrzynMagdalena Bielska,Sylwia Grochecka
I Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w KwidzynieKwidzynHanna Kosińska,Mariola Małgorzata Jagiellak,Edyta Wesołowska
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w KwidzynieKwidzynHalina Ewa Bera
Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w LidzbarkuLidzbarkAldona Bakulska
II Liceum Ogólnokształcące  w MalborkuMalborkMirosław Makurat,Joanna Włodarczyk
Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w MońkachMońkiAgata Szpyruk,Marta Reut
Liceum Ogólnokształcące Nr II im. Leona Kruczkowskiego w MorąguMorągIrena Teresa Talko
I Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Westerplatte w MrągowieMrągowoDariusz Borys,Renata Nowotnik,Małgorzata Borys
Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w NidzicyNidzicaBożena Majewska ,Anna Łodziewska - Ojdana,Artur, Jan Suwiński
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuOleckoElżbieta Guziejko
II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztynMaciej Gardecki,Lidia Łyżwa,Ewa Gbur Matejuk,Beata Kossakowska-Szwałek,Anna Błaszczak-Ćwikła,Joanna Herman
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieOlsztynEwa Kowalska,Dorota Borkowska,Arkadiusz Cwirko
IV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w OlsztynieOlsztynJolanta Reddig,Arkadiusz Biernat,Hanna Letkiewicz
VI Liceum Ogólnokształcące im. Gabriela Narutowicza w OlsztynieOlsztynKrzysztof Deptuła
VII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynMałgorzata Michalska
XI Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynEwa Wacikowska
XII Liceum Ogólnokształcące w OlsztynieOlsztynEwa Kozłowska,Agnieszka Nowicka,Roman Kozłowski
XIII Liceum Ogólnokształcące Katolickie Im Świętej Rodziny w OlsztynieOlsztynLidia Łyżwa
Technikum Nr 6 w OlsztynieOlsztynKatarzyna Maria Waszkielis,Barbara Romancewicz,Małgorzata Tatar,Ewa Ziętek
Technikum Nr 8 w OlsztynieOlsztynMałgorzata Michalska
Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w OstródzieOstródaAnna Dmitruk
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio w OstródzieOstródaTomasz Rak,Joanna Maria Jaskółowska
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Dominika Savio w OstródzieOstródaJoanna Jaskółowska
Technikum Nr 2 w OstródzieOstródaKamilla Kijewska
Technikum Nr 1 w Zespole Szkół w PasłękuPasłękTomasz Tuniewicz
I Liceum Ogólnokształcące im. Bojowników o Polskość Mazur w PiszuPiszAndrzej Lewandowski
II Liceum Ogólnokształcące w PiszuPiszMaciej Bzura
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachSuwałkiMałgorzata Bogdan
VII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w SuwałkachSuwałkiArtur Warakomski
Liceum Ogólnokształcące w SzczytnieSzczytnoAnna Ciszewska,Agnieszka Brzostek
Publiczne Liceum Ogólnokształcące im.Ks.Jana Długosza we WłocławkuWłocławekKamila Kurdubska
Liceum Ogólnokszatłcące im.Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem MazowieckiemWysokie MazowieckieKrzysztof Grabowski