eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów: średni wynik 40-50 z poprzednich cykli


UczeńSzkołaNauczyciele
Jakub RychlikGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Tomasz PuczelGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Jakub SiemaszkoGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Wojciech MatejukGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Maksymilian Filip Safarewicz Gimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Hubert JedynastyGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Julia RogalskaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Piotr Marek Romanowski Gimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Marta WiśniewskaGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieEwa Gbur-Matejuk
Justyna KudajGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieAnna Błaszczak-Ćwikła
Aleksandra GieradSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuMaciej Bzura
Magdalena LeymańczykSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuMaciej Bzura
Agnieszka Świerzbin Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Karolina FuksSzkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja


Ranking uczniów: średni wynik 30-40 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Brunun BobowskiSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Alicja Anna Żelnia Szkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja
SZYMON ŚWINIARSKIGimnazjum nr 1 w OrnecieBeata Machoń
Aleksander PilukGimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SępopoluKatarzyna Gawerska
Elwira Agata KamińskaGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Zofia Jaworska Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Agata KraszewskaGimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w SzczytnieBarbara Zubik
Urszula JusiakGimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SępopoluKatarzyna Gawerska


Ranking uczniów: średni wynik 20-30 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Alicja RamaSzkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieJustyna Klimaszewska
Paweł KochańskiSzkołaPodstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuAdela Łozińska
Olaf Rafał Sujata Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Hubert SepetowskiOddziały gimnazjalne przy Szkole PodstawowejMarzena Żelazna
Dominika SidorowiczSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuMaciej Bzura
Mateusz SurdykowskiGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieEwa Gbur-Matejuk
JAN ŚWINIARSKIGimnazjum nr 1 w OrnecieBeata Machoń
Agata ZduńczykSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuMaciej Bzura
Agnieszka WawroGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Szymon Tarwacki Oddziały gimnazjalne przy Szkole PodstawowejMarzena Żelazna
Daria Dwojakowska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Krzysztof ŁukaszewiczGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Kinga NowińskaSzkołaPodstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuAdela Łozińska
Robert KozakiewiczSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuWioletta Grzegorczuk
Bartosz HejdukSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieMarzena Dojlido
Artur SzulichSzkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja
Maria LipskaGimnazjum nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny w OlsztynieKamila Salamonowicz-Filip
Szymon FejferSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuAnna Rogalska
Hubert Nowocin Szkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja
Oliwia WziątekGimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w SępopoluKatarzyna Gawerska
Dawid RybaczykGimnazjum nr 22 Katolickie im. Świętej Rodziny w OlsztynieKamila Salamonowicz-Filip