eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół gimnazjalnych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów: średni wynik 40-50 z poprzednich cykli


UczeńSzkołaNauczyciele
Tomasz PuczelGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Jakub SiemaszkoGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Maksymilian Filip Safarewicz Gimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Jakub RychlikGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl


Ranking uczniów: średni wynik 30-40 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Julia RogalskaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Wojciech MatejukGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Marta WiśniewskaGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieEwa Gbur-Matejuk
Hubert JedynastyGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Brunun BobowskiSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Piotr Marek Romanowski Gimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Agata KraszewskaGimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w SzczytnieBarbara Zubik
Alicja Anna Żelnia Szkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja
Agnieszka Świerzbin Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Paweł KochańskiSzkołaPodstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuAdela Łozińska
Aleksandra GieradSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuMaciej Bzura,Andrzej Niewczas


Ranking uczniów: średni wynik 20-30 z poprzednich cykli

UczeńSzkołaNauczyciele
Justyna KudajGimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieAnna Błaszczak-Ćwikła
Magdalena LeymańczykSamorządowe Gimnazjum Publiczne w Zespole Szkół Nr 1 w PiszuAndrzej Niewczas ,Maciej Bzura
Alicja RamaSzkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieJustyna Klimaszewska
Kinga NowińskaSzkołaPodstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuAdela Łozińska
Szymon Tarwacki Oddziały gimnazjalne przy Szkole PodstawowejMarzena Żelazna
Hubert SepetowskiOddziały gimnazjalne przy Szkole PodstawowejMarzena Żelazna
Elwira Agata KamińskaGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Maciej BorkowskiSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Agnieszka WawroGimnazjum nr 3 w ElbląguMagdalena Agnieszka Adryjanek
Zofia Jaworska Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieJolanta Chyl
Olaf Rafał Sujata Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Szymon FejferSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuAnna Rogalska
Artur SzulichSzkoła Podstawowa nr 33. Klasy gimnazjalne w OlsztynieRóżak Alicja
SZYMON ŚWINIARSKIGimnazjum nr 1 w OrnecieBeata Machoń