Statystyki

Strefa ucznia

Archiwum

Archiwum: XVI edycja zawodów

    Pola żółte odnoszą się do zasobów archiwalnych.

    Pola zielone i niebieskie odnoszą się do aktualnej edycji zawodów.

Patroni zawodów

WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie


pod honorowym patronatem

REKTORA UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE,
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY W OLSZTYNIE

Dane ogólne XVI zawodów

XVI edycja zawodów przeszła juz do historii. Odbyły się wszystkie finały dla szkół: ponadgimnazjalnych, gimnazjalnych i podstawowych. Wyniki można obejrzeć i pobrać w statystykach zawodów (na górze w lewym bocznym menu). Zgodnie z regulaminem zawodów podajemy wyniki laureatów i finalistów.

W górnym menu można obejrzeć galerię, nauczycieli współorganizatorów i sponsorów XVI edycji zawodów.

W comiesiecznych cyklach przygotowawczych realizowaliśmy cele popularyzacyjne i edukacyjne. Brało w nich udział łącznie ponad 1000 uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Można więc twierdzić, że cel popularyzacyjny i edukacyjny został zrealizowany. Na Gali Laureatów po przedstawicielu prezydenta Olsztyna przemawiał dyrektor II Oddziału PKO Bank Polski w Olsztynie p. Andrzej Lewkowicz, który również wręczał nagrody laureatom.

Wrażenia z zawodów

... Szczególnie godne podziwu jest, że ta wielka inicjatywa edukacyjna od początku prowadzona jest społecznie, poza godzinami pracy, przez niewielką grupę pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki dla tak wielu...
Piotr Grzymowicz, Prezydent Olsztyna


... poznawaliśmy rzeczy, które później będziemy przerabiać w szkole. Nad niektórymi zadaniami trzeba poświęcić więcej czasu.
Szymon Adamowicz ze Szkoły Podstawowej nr 311 w Olsztynie


... Oprócz wiedzy, w matematyce przydaje się też szczęście. Można się przygotowywać całymi latami, a jeśli nie dopisze szczęście, to nic się nie napisze. Ja specjalnie się nie przygotowywałam, ale zadania mi pasowały
Magdalena Domańska ze SP nr 2 w Nidzicy


... Nie miałam kiedy podziękowac za zawody. Bardzo miła atmosfera panowała na konkursie. Zostaliśmy ciepło przyjęci. Czuliśmy sie jak u siebie. Super było.
Marta Katarzyna Kulbacka, Gimnazjum nr 2 w Olecku, nauczycielka


Witam serdecznie, zgadzam się z tym co napisała Pani Marta. Na zawodach było bardzo sympatycznie. Pragnę Panu podziękować za te zawody , za to że nas ( nauczycieli i uczniów) zmotywował Pan do działania. Nie było lekko, ale było warto.
Magdalena Adryjanek, Gimnazjum nr 3 w Elblągu, nauczycielka


Dziękuję za docenienie moich wysiłków. Mnie też nie było lekko, ale było warto.
Zbigniew Paprzycki, Koordynator zawodów


Uważamy, że zawody były świetnie zorganizowane. Dzięki życzliwej atmosferze zapomniałyśmy o stresie. Rozwiązywanie zadań przez 6 miesięcy umożliwiło nam powtórzenie materiału i poszerzenie wiadomości - na pewno przyda się do matury. Bardzo podobała nam się uczelnia i mamy nadzieję, że w następnym roku będziemy mogły ponownie spróbować sił.
Magdalena Piotrowska, Magdalena Dąbrowska, Urszula Tomczyk, I Liceum Ogólnokształcące w Olecku, uczennice klasy 2A


Jeśli chcesz skomentować zawody, to proszę napisz