eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

ranking: najaktywniejsi nauczyciele szkół podstawowych


MiejsceNauczycielSzkoła
1Barbara AugusiewiczSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jonkowie
2Anetta PaturalskaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku
3Bożena WarnelSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w Olsztynie
4Joanna DrozdowskaSamorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach
5Alicja MarzewskaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi Warmińskiej
6Anna Urszula UrynowiczSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Olsztynie
7Joanna MaszotaSzkoła Podstawowa w Sępopolu
8Bożenna PodlaskaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku
9Małgorzata Joanna JabłońskaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku
10Krzysztof Tomasz ZabłotnySzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku


ranking: najaktywniejsze szkoły podstawowe


SzkołaPunkty
Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku40
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w Rudzienicach29
Szkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Olsztynie26
Szkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w Kętrzynie25
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Lidzbarku23
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jonkowie22
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Elblągu21
Szkoła Podstawowa w Sępopolu20
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w Lidzbarku14
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Giżycku14


szkoły podstawowe zarejestrowane w zawodach


szkołamiejscowośćnauczyciele
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieBarczewoDanuta Karkotka,Sylwia Fryga,Lidia Wojtczak
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi WarmińskiejBarczewoAlicja Marzewska
Szkoła Podstawowa im. Marii Zientary MalewskiejBartyJanusz Kroczak
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w BiesaluBiesalJan Bienkiewicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Orła Białego w BiskupcuBiskupiecBeata Dotka
Szkoła Podstawowa w BryńskuBryńskWaldemar Klemens
Szkoła Podstawowa w BukwałdzieBukwałdMonika Łuniewska
Szkoła Podstawowa w ByszwałdzieByszwałdIwona Maria Powierska
Szkoła Podstawowa w ChruścieluChruścielMariola Buczyło
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym MieścieDobre MiastoJolanta Gudowicz
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Dobrym MieścieDobre MiastoEwa Czasnowicz
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w DziałdowieDziałdowoLucyna Marcinkowska,Cezary Zarębski
Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieDziałdowoBeata Gromadkiewicz,Emilia Kowalewska,Krzysztof Siatkowski,Katarzyna Szymańska,Anna Wiśniewska,Leszek Smyk
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguElblągAnna Zagrodnik ,Irena Skibiak
Szkoła Podstawowa nr 19 im. Bohaterów Westerplatte w ElbląguElblągJoanna Katarzyna Klimczyk - Siwakowska
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Marii Dąbrowskiej w ElbląguElblągAgnieszka Mierzejewska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w EłkuEłkBarbara Fedoruk,Iwona Wysocka,Urszula Rydzewska,Joanna Witkowska
Szkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuEłkLeszek Sobczak,Bożenna Podlaska,Małgorzata Joanna Jabłońska
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuGiżyckoAnna Rogalska,Ewa Ładna
Szkoła Podstawowa nr 4 im. I Dywizji Piechoty w GiżyckuGiżyckoBarbara Ejsmont ,Katarzyna Ozorowska,Julitta Zielińska,Bożena Wieliczko
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuGiżyckoDorota Karpowicz,Janina Markowska-Wróbel
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w GłotowieGłotowoKatarzyna Włodarska
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół z UJN w Górowie IławeckimGórowo IławeckieStefania Sokol
Szkoła Podstawowa im. Polskiego Towarzystwa Leśnego w GrzędzieGrzędaMariola Sygocka
Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w IławieIławaJoanna Mądra,Zbigniew Baran ,Magdalena Dobecka
Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieIławaJoanna Markowska,Ciesielska Beata,Danuta Pączkowska
Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieJonkowoMonika Szot,Barbara Augusiewicz
Szkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieKętrzynBarbara Groch,Agnieszka Przybylińska
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki w KętrzynieKętrzynMałgorzata Solecka,Elżbieta Milewicz,Teresa Pouch
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w KrawczykachKrawczykiZbigniew Mielnik
Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Brzoziu LubawskimKurzętnikKatarzyna Dembek
SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA im. POLSKICH NOBLISTÓW w KwidzynieKWIDZYNJoanna Hermaszewska
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuLidzbarkIreneusz Dzida,Anetta Paturalska,Teresa Wisińska
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuLidzbarkKrzysztof Tomasz Zabłotny
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w LubnowychLubnowy MałeMarta Litwiniuk
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachŁęgajnyBeata Gołębiewska,Michał Werbowy,Tomasz Sołowiej
Szkoła Podstawowa w MilejewieMilejewoJoanna Dagmara Gronowska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Brzechwy w MorąguMorągMagdalena Sosna ,Kamila Kwiecińska ,Agnieszka Lange- Michalska
Oddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyNidzicaMirosława Kaszubska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej WsiNowa WieśJarosław Skłodowski
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimNowe Miasto LubawskieRenata Szwarc,Edyta Rogozińska
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Henryka Sienkiewicza w OleckuOleckoKatarzyna Kalejta
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w OleckuOleckoIwona Narkiewicz-Bielska
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuOleckoMarta Katarzyna Kulbacka
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieOlsztynAdrian Surażyński
Społeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieOlsztynWanda Borucka
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieOlsztynAgata Piórkowska
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieOlsztynBeata Kossakowska-Szwałek,Bielski Artur,Anna Kowalska
Szkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieOlsztynMałgorzata Dobrzyńska,Mariola Paszkowska,Bartosz Janiszewski,Adam Ruszczyk
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieOlsztynRenata Bejm
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieOlsztynBarbara Jądryszczak,Beata Aszkiełowicz,Iwona Nowakowska
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieOlsztynUrszula Wróblewska
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieOlsztynJolanta Andrzejuk,Bożena Warnel
Szkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieOlsztynAnna Urszula Urynowicz
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieOstródaJoanna Śliwecka ,Beata Dziembowska
Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieOstródaDANUTA MAKARCZUK
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Władysława Broniewskiego w PasłękuPasłękMarzena Szymańska,Barbara Rokita
Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjra Henryka Sucharskiego w PasłękuPasłękBożena Andruszkiewicz,Iwona Kamińska,Izabela Topczewska
Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuPasymJolanta Młyńczak,Agata Lewalska-Konstanty
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachPieckiJolanta Micińska
Szkoła Podstawowa w PłoskiniPłoskiniaElżbieta Sobolewska
Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Michała Lengowskiego w RudzienicachRudzieniceJoanna Drozdowska
Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieRumianIwona Cybulska
Szkoła Podstawowa w SępopoluSępopolJoanna Maszota
Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuSuszMałgorzata Nowaczek,Magdalena Skrzypczyńska
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-CurieSzczytnoANNA MARTA ORZOŁ
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w SzestnieSzestnoElżbieta Włodarczyk,Mariola Baranowska
Szkoła Podstawowa im. ks. St. W. Frelichowskiego w Turzy WielkiejTurza WielkaKrzysztof Kalczyński
Szkoła Podstawowa w TuszewieTuszewoJerzy Łukaszewicz
Szkoła Podstawowa w TylkowieTylkowoRobert Michalak
Szkoła Podstawowa w TyrowieTyrowoMiłosz Okruciński
StowarzyszenieUściany StareBożena Sawicka
Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UzdowieUzdowoAnna Zarębska
Szkoła Podstawowa im. Kurta Obitza w WęgielsztynieWęgielsztynBogumiła Wąsowicz
Szkoła Podstawowa w WiatrowcuWiatrowiecAnna Segieda
Szkoła Podstawowa w WilczkowieWilczkowoPołoniewicz Małgorzata
Szkoła Podstawowa w ZagajachZagajeAgnieszka Sidor
Szkoła Podstawowa w ZajączkowieZajączkowoElżbieta Chylińska
Szkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieZąbrowoJoanna Górnik,Elżbieta Plec
Szkoła Podstawowa w ŻurawcuŻurawiecMałgorzata Mucharska