eliminacje

Rankingi i statystyki

Strefa ucznia

Przy kawie

Archiwum

Ranking najlepszych uczniów szkół podstawowych

Przedstawiony poniżej ranking przedstawia podwójną klasyfikację wyników uczniów. Przyjęto, że sposób prowadzenia sprawdzianów i ich oceniania w szkołach może sie różnić między szkołami o 10%, czyli o 5 punktów. Uczniów podzielono na trzy grupy w których wprowadzono też następny podział przez zastosowanie różnych kolorów. Uczniów z tym samym kolorem można uważać za prawdopodobnie takich samych, mimo różnicy w ilości zdobytych punktów.

Zgłoś zauważone w rankingach nieprawidłowości


Ranking uczniów wynik 40-50 z ostatniego zamkniętego cyklu


UczeńSzkołaNauczyciele
Wernter KlaudiaSzkoła Podstawowa w BukwałdzieMonika Łuniewska
Grubert PatrykSzkoła Podstawowa w BukwałdzieMonika Łuniewska
Bróździński BartoszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieAnna Kowalska
Samsel JanSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
KREZYMON SZYMONSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieHanna Żylińska
Sendzicki AleksanderZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieKrzysztof Siatkowski
Miśkiewicz RobertSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Kordek WiktorSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieJoanna Śliwecka
Piotrowicz WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieJoanna Śliwecka
Kopeć BartoszSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieBeata Dziembowska
Komorowski OliwierSzkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w OstródzieJoanna Śliwecka
Nosek BartoszSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieWanda Borucka
Łabuć GabrielaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachJolanta Micińska
Wójcik AntoniSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Orłowski SzymonSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieBeata Aszkiełowicz
Mikołajczyk JakubSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachTomasz Sołowiej
Komuda MaciejSzkoła Podstawowa w TyrowieMiłosz Okruciński
Wiśniewski PatrykSzkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuJanina Markowska-Wróbel
Kitewski BartoszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieAnna Kowalska
Skudlarz FilipSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Grosz MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieBielski Artur
Kowalski MikołajSzkoła Podstawowa nr 7 im. Janusza Korczaka w GiżyckuJanina Markowska-Wróbel
Tuzimek ArkadiuszSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieAnna Kowalska
Gadomska AlicjaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym MieścieJolanta Gudowicz
Segień MichałSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieMonika Szot
Kopeć KacperZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieBeata Gromadkiewicz
Lipiński KamilSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieBeata Kossakowska-Szwałek
Aurast KacperZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieBeata Gromadkiewicz
Jamończuk GabrielaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieIwona Nowakowska
Wdowiak MateuszSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Gryglicki MichałSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieBeata Aszkiełowicz
Kępara PiotrSzkoła Podstawowa w ZajączkowieElżbieta Chylińska
Kołpak ŁucjaSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachJolanta Micińska
Suplewski GrzegorzSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieWanda Borucka
Niedzwiecka JuliaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Borkowska MałgorzataSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Siemiński AntoniSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachTomasz Sołowiej
Makarewicz KarolinaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Kozłowski Michał Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieIzabela Wnuk
Szczepańska JuliaSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuJolanta Młyńczak
Świerczewska MajaSzkoła Podstawowa w MilejewieJoanna Dagmara Gronowska
Mazurowski PiotrSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Doroś AleksandraSzkoła Podstawowa w MilejewieJoanna Dagmara Gronowska
Silwanowicz FilipSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Zajączkowski FilipSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Szcześniak JakubSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
NAŁĘCZ WIKTORIASzkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieHanna Żylińska
Świtalski AntoniSzkoła Podstawowa w WilczkowiePołoniewicz Małgorzata
Dobrydnio KarolinaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuLeszek Sobczak
Urliński IgorSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Pawluczuk JakubSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieWanda Borucka
Adamowicz SzymonSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Wiadrowski RolandSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieBeata Aszkiełowicz
Pytlowany BartłomiejSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Sendlewski KonradSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Romanik LauraSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieBeata Aszkiełowicz
Puchowski KacperSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek


Ranking uczniów wynik 30-40 z ostatniego zamkniętego cyklu

UczeńSzkołaNauczyciele
Markuszewski JakubSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Szczęsna OliwiaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Klarowski FilipSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimEdyta Rogozińska
Iwanowski JanSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieAgata Piórkowska
Domańska MagdalenaOddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyMirosława Kaszubska
Krzewska KatarzynaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieBeata Kossakowska-Szwałek
Rakocki WiktorSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Rowiński MikołajSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Spirydowicz MaciejSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Grodzki Wojciech RyszardSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Szapiel MateuszSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieWanda Borucka
Kuchar TymoteuszSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieRenata Bejm
Karbowska NataliaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Wierzbowski AleksanderSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieRenata Bejm
Wasilewska AleksandraSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieRenata Bejm
Saganek KonradSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieAgata Piórkowska
Borkowska AlicjaOddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyMirosława Kaszubska
Marcinkowski JanKatolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieAdrian Surażyński
Ładna KlaudiaSzkoła Podstawowa w MilejewieJoanna Dagmara Gronowska
Chyrzyńska AmeliaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Rozmus AmadeuszSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Rydel AntoniSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Segień AgataSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Szyszko MartaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Kabała KarolinaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Długosz KacperSzkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieJoanna Górnik
Pyrzanowski TomaszSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Borkowski AdrianOddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyMirosława Kaszubska
Boruszkowski MarcinSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Dąbkowska WiktoriaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMariola Paszkowska
Gastoł AleksandraSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Korwek DominikSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Wrzosek KarolinaSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimRenata Szwarc
Olchówka EwelinaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Kacprzak MaksymilianSzkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ŁęgajnachTomasz Sołowiej
Grużewski WiktorSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Być MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 im. Jarosława Dąbrowskiego w OlsztynieKarol Piotrowski
Bzdyra BłażejSzkoła Podstawowa nr 7 im. Leona Kruczkowskiego w OlsztynieBożena Warnel
Mierzejewska ZuzannaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieDanuta Pączkowska
Goworek PatrykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieDanuta Karkotka
Wójcik LauraSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieMaria Poźniak
Stefański MaciejOddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyMirosława Kaszubska
Chojnacki IgorSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Klimkiewicz JakubSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Nyśk MajaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Puzewicz AgataSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieRenata Bejm
Wnuk WiktoriaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Górny BartoszSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Góralska AnnaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Winiarz WiktorSzkoła Podstawowa w WilczkowiePołoniewicz Małgorzata
Czuba KonradSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieDanuta Karkotka
Wazia RoksanaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w OlsztynieIwona Nowakowska
Stańczyk MichałSzkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w SuszuMałgorzata Nowaczek
Kraśniewski SzymonSzkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w UzdowieAnna Zarębska
Mieczkowska AnielaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Wesołowski JakubSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztyniePaulina Koszacka
Częczek MichalinaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieBartosz Janiszewski
Faltynowska HannaSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w OlsztynieMaria Poźniak
Muleronek WiktorSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieAdam Ruszczyk
Kozłowska AnielaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieAdrian Surażyński
Kłusek WiktorKatolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieAdrian Surażyński
Walewski PiotrSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Zalewski KajetanSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Klejnowski PawełSzkoła Podstawowa w BryńskuWaldemar Klemens
Niedźwiadek DawidSzkoła Podstawowa nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Dobrym MieścieJolanta Gudowicz
Karski KarolZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieKrzysztof Siatkowski
Szubzda ZofiaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Sadowski MateuszSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Rozentalska MartaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Rozentalska AnnaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Lis AmeliaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Szczawiński SzymonSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Gut WeronikaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Gardocka AnnaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Białowós KarolinaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Samselska OliwiaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Andzulewicz MateuszSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Piechowicz Karolina DagmaraSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Wożniak KubaSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
KREZYMON ANNASzkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieHanna Żylińska
Plachimowicz AlicjaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi WarmińskiejAlicja Marzewska
Twardowski AleksanderSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
DOLECKI MICHAŁSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieHanna Żylińska
BERA MATEUSZSzkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w OstródzieHanna Żylińska
Antkiewicz OliwiaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Ostrówka ŁukaszSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Majerska MartynaZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieEmilia Kowalewska
Fiertek AleksandraSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz
Olczak UrszulaSzkoła Podstawowa nr 311 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w OlsztynieAnna Urszula Urynowicz


Ranking uczniów wynik 20 - 30 z ostatniego zamkniętego cyklu

UczeńSzkołaNauczyciele
Cieplińska ZuzannaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMariola Paszkowska
Postek IgnacySzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieAdam Ruszczyk
Czerwonka JoannaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuLeszek Sobczak
Kłosowski FilipSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Templin AleksandraSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Zaleski OliwierSpołeczna Szkoła Podstawowa 101 w OlsztynieWanda Borucka
Bieleniewicz MagdalenaSzkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w GiżyckuEwa Ładna
Mędrek ErykSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieDanuta Karkotka
Drygalska MarcelaSzkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w JonkowieBarbara Augusiewicz
Brejta NataliaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieLidia Wojtczak
Zalewska JuliaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Żmijewski MaciejSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Czaplińska MałgorzataSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Bondyra OskarSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Gorzka DominikSzkoła Podstawowa im. Twórców Literatury Dziecięcej w ZąbrowieElżbieta Plec
Wrzosek PiotrSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieDanuta Pączkowska
Kuczmarski MiłoszSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieDanuta Pączkowska
Januszewski IgorSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Wilemska PatrycjaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Zakrzewska AlicjaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Piątek AleksandraSzkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w PieckachJolanta Micińska
Twardzik AdamSzkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w PasymiuJolanta Młyńczak
Bondyra MartynaSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuBożenna Podlaska
Kalinowski JakubSzkoła Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w EłkuMałgorzata Joanna Jabłońska
Wojno OlgaKatolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny w OlsztynieAdrian Surażyński
Lewosiński KacperSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieAgnieszka Przybylińska
Wlazło JanSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Rucińska WeronikaSzkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w RumianieIwona Cybulska
Kowalski KacperSzkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowym Mieście LubawskimRenata Szwarc
Karpińska JuliaSzkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Szarych Szeregów w LidzbarkuKrzysztof Tomasz Zabłotny
Kopeć MariaSzkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Liszewskiego w OlsztynieRenata Bejm
Sieciński MikołajOddziały Gimnazjalne przy Szkole Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Michała Kajki w NidzicyMirosława Kaszubska
Strach IzabelaSzkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Skłodowskiej-Curie w SzczytnieANNA MARTA ORZOŁ
Karpińska ElizaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska
Taranowski OliwierSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Panek MateuszSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Kreja PaulinaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Bojarowska AleksandraSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieJoanna Markowska
Sidorowicz JuliaSzkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w OleckuMarta Katarzyna Kulbacka
Gontarz WeronikaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieBartosz Janiszewski
Łukasiewicz DariaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMałgorzata Dobrzyńska
Sarnecka WeronikaSzkoła Podstawowa Nr 22 im. Marii Dąbrowskiej w OlsztynieMariola Paszkowska
Karpińska DominikaSzkoła Podstawowa w BryńskuWaldemar Klemens
Muszyńska ZuzannaZespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II Szkoła Podstawowa nr 4 w DziałdowieEmilia Kowalewska
Żejmo KatarzynaSzkoła Podstawowa w BukwałdzieMonika Łuniewska
Kowalska ZuzannaSzkoła Podstawowa Nr 4 im. Polskich Podróżników w IławieCiesielska Beata
Kamil DymidziukSzkoła Podstawowa nr1 im. Feliksa Nowowiejskiego w KętrzynieBarbara Groch
Gasiński OlafSzkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w ElbląguIrena Skibiak
Sikorska WiktoriaSzkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego w BarczewieLidia Wojtczak
Gajownik MarekSzkoła Podstawowa nr 3 im. Ziemi WarmińskiejAlicja Marzewska
Waleszkowska JuliaSzkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w LidzbarkuAnetta Paturalska