Stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia dla studentów

STYPENDIUM MINISTRA ZA ZNACZĄCE OSIĄGNIĘCIA DLA STUDENTÓW W ROKU AKADEMICKIM 2023/2024!

Informacja na stronie: Ministerstwa Edukacji i Nauki

Wnioski o Stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia dla studentów w roku akademickim 2023/2024 należy złożyć w pokoju A1/16 do 9 września 2023 r (poniedziałek).

Na stronie internetowej UWM thtp://www.uwm.edu.pl/studenci/pomoc-materialna/stypendium-ministra znajduje się wzór wniosku oraz oświadczenie do wniosku.

Wydrukowany wniosek wraz z załącznikami w formie papierowej składają Państwo w Dziekanacie oraz przesyłają na adres: pomocmaterialna@matman.uwm.edu.pl  elektroniczną wersję wniosku w formacie edytowalnym (WORD) oraz załączniki potwierdzające osiągnięcia (w PDF).

Po złożeniu wniosku na Wydziale, zgłaszają się Państwo do Pani Katarzyny Grygo (Biuro ds. studenckich) po login i hasło do systemu ZSUN/OSF.