Opiekunowie lat w roku akademickim 2020/2021

STUDIA STACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Jacek Marchwickijacek.marchwicki@uwm.edu.pl89 524 60 72
IIdr Paweł Drozdapdrozda@matman.uwm.edu.pl89 524 60 98
IIImgr Krzysztof Ropiakkropiak@matman.uwm.edu.pl89 524 60 94
IVdr Anna Szczepkowskaanna.szczepkowska@matman.uwm.edu.pl89 524 60 66

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Piotr Jastrzębskipiojas@matman.uwm.edu.pl89 524 60 55
IIdr Aleksandra Kiślak-Malinowskaakis@uwm.edu.pl
89 524 60 78
89 524 61 60

 

Kierunek MATEMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Joanna Kluczenkojgawrycka@matman.uwm.edu.pl89 524 60 02
IImgr Anita Zabokrzeckaargo@uwm.edu.pl89 524 60 96
IIIdr Bogumiła Kowalczykb.kowalczyk@matman.uwm.edu.pl89 523 60 13

 

Kierunek MATEMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Żyjewski Krzysztofkrzysztof.zyjewski@uwm.edu.pl89 524 60 02
II---

 


STUDIA NIESTACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Stanisław Drozdadrozda@uwm.edu.pl
89 524 60 28
IIdr hab. Jan Jakóbowskijjakob@matman.uwm.edu.pl
89 524 60 54
IIIdr inż. Mariusz Bodziochmariusz.bodzioch@matman.uwm.edu.pl89 524 61 78
IVdr inż. Bartosz Nowakbnowak@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Imgr inż. Tomasz Krzywickitomasz.krzywicki@matman.uwm.edu.pl89 524 60 09
IIdr Barbara Dziemidowicz-Gryzbasdz@uwm.edu.pl89 524 60 44