Opiekunowie lat w roku akademickim 2017/2018

STUDIA STACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Anna Szczepkowskaanna.szczepkowska@matman.uwm.edu.pl89 524 60 66
IIdr hab. Piotr Artiemjewartem@matman.uwm.edu.pl89 524 60 82
IIIdr Paweł Drozdapdrozda@matman.uwm.edu.pl89 524 60 94
IVdr Urszula Gałązkajakula@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Aleksandra Kiślak-Malinowska (sem. letni)akis@uwm.edu.pl89 524 60 78
89 524 61 60
IIdr Artur Woikeawoike@matman.uwm.edu.pl89 524 60 16

 

Kierunek MATEMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Żyjewski Krzysztofkrzysztof.zyjewski@uwm.edu.pl89 524 60 02
IImgr Anita Zabokrzeckaargo@uwm.edu.pl89 524 60 96
IIIdr Bogdan Staruchbstar@uwm.edu.pl89 524 60 45

 

Kierunek MATEMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Marta Kwiecieńmarta.kwiecien@uwm.edu.pl89 524 60 40
IIdr Irena Morocka-Tralleitralle@matman.uwm.edu.pl89 524 60 34

 


STUDIA NIESTACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Imgr inż. Adam Augustyniakadam.augustyniak@matman.uwm.edu.pl89 524 61 17
IIdr Barbara Dziemidowicz-Gryzbasdz@uwm.edu.pl89 524 60 44
IIImgr Jacek Szypulskijszypulski@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28
IVmgr Maria Bulińskabulma@uwm.edu.pl89 524 60 78

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr inż. Bartosz Nowak (sem. letni)bnowak@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28
IIdr Krzysztof Sopyłaksopyla@matman.uwm.edu.pl89 524 60 94