Opiekunowie lat w roku akademickim 2016/2017

STUDIA STACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Piotr Artiemjewartem@matman.uwm.edu.pl89 524 60 82
IIdr Paweł Drozdapdrozda@matman.uwm.edu.pl89 524 60 94
IIIdr Urszula Gałązkajakula@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28
IVmgr Krzysztof Ropiakkropiak@matman.uwm.edu.pl89 524 60 09

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Artur Woike (sem. letni)awoike@matman.uwm.edu.pl89 524 60 16
I/IIdr Aleksandra Kiślak-Malinowskaakis@uwm.edu.pl89 524 60 78
89 524 61 60
IIdr inż. Bartosz Nowakbnowak@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28

 

Kierunek MATEMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Imgr Anita Zabokrzeckaargo@uwm.edu.pl89 524 60 96
IIdr Bogdan Staruchbstar@uwm.edu.pl89 524 60 45
IIIdr Anna Szczepkowskaanna.szczepkowska@matman.uwm.edu.pl89 524 60 66

 

Kierunek MATEMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Irena Morocka-Tralleitralle@matman.uwm.edu.pl89 524 60 34
IIdr Agnieszka Bojarska-Sokołowskabojarska@matman.uwm.edu.pl89 524 60 45

 


STUDIA NIESTACJONARNE

Kierunek INFORMATYKA - PIERWSZEGO STOPNIA
Idr Barbara Dziemidowicz-Gryzbasdz@uwm.edu.pl89 524 60 44
IImgr Jacek Szypulskijszypulski@matman.uwm.edu.pl89 524 60 28
IIImgr Maria Bulińskabulma@uwm.edu.pl89 524 60 78
IVdr Bożena Staruchbostar@matman.uwm.edu.pl89 524 60 45

 

Kierunek INFORMATYKA - DRUGIEGO STOPNIA
Idr Krzysztof Sopyła (sem. letni)ksopyla@matman.uwm.edu.pl89 524 60 94
IIdr Mariusz Kwiatkowskimkw@matman.uwm.edu.pl89 524 60 44