Stypendia i pomoc materialna

WNIOSKI  O POMOC MATERIALNĄ OD MIESIĄCA GRUDNIA

 

przyjmowane będą w pokoju A1/15

od pierwszego do dziesiątego dnia danego miesiąca

poniedziałek, wtorek, środa i piątek 09:00-13:00

sobota (5 marca 2022r) 08:00-12:00

 

REKRUTACJA ŚRÓDROCZNA - Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Agnieszka Banach-Szewczak
89 5246001
pomocmaterialna@matman.uwm.edu.pl
MS TEAMS rmnseb7
MS TEAMS (rekrutacja śródroczna) vuuvyny


 

Student ubiegający się o przyznanie świadczeń (stypendium socjalne, stypendium dla osób niepełnosprawnych, zapomogę) musi złożyć wygenerowany i podpisany wniosek wraz z dokumentami  w pok. A1/15 do 10 dnia danego miesiąca

WAŻNE!

Stypendium socjalne – dokumenty http://www.uwm.edu.pl/studenci/pomoc-materialna/stypendium-socjalne/dokumenty

Oświadczenia do poszczególnych wniosków http://www.uwm.edu.pl/studenci/pomoc-materialna/oswiadczenia-

Ze względu na ograniczenia jakie narzuca na nas sytuacja epidemiologiczna, w trosce o bezpieczeństwo Studentów jak i pracowników Dziekanatu Wydziału Matematyki i Informatyki, informujemy, że wnioski o świadczenia będzie można składać po wcześniejszym umówieniu wizyty ewentualnie KOMPLETNE WNIOSKI można wysłać pocztą na adres: Dziekanat WMII Pomoc materialna ,Ul. Słoneczna 54, 10-710 Olsztyn .

 

Umawianie wizyt następuje TYLKO I WYŁĄCZNIE za pośrednictwem systemu USOSweb, w zakładce DLA STUDENTÓW,  w pozycji menu SPOTKANIA.

Formularze wniosków dostępne będą w systemie USOSweb nie wcześniej niż 1 października 2021 r., link do strony; https://usosweb.uwm.edu.pl

Liczba spotkań w jednym dniu jest ograniczona i decydować będzie kolejność zgłoszeń. Spotkanie na dany dzień można będzie umawiać w dniu poprzednim, do godziny 11:00. Niestety obecne ograniczenia systemu nie pozwalają nam na wybranie godziny spotkania. Dlatego wizyty umawiane będą w kolejności zgłoszeń, według harmonogramu, który będzie widoczny w opisie przy zapisach na konkretny dzień. Nie będzie możliwości przekładania godziny spotkania. Osoba, która nie zgłosi się o wyznaczonej porze, może stracić kolejkę. Prosimy mieć to na uwadze umawiając spotkania.

Osoby, które nie umówią wcześniej spotkania, mogą zostać nieobsłużone.

Jednocześnie przypominamy o zachowaniu standardów ochrony osobistej podczas wizyt w Dziekanacie, tzn. noszenie maseczek, zachowanie dystansu, dezynfekcja rąk, własny długopis.

 

Agnieszka Banach-Szewczak

89 5246001

pomocmaterialna@matman.uwm.edu.pl

MS TEAMS rmnseb7