Pracownia dyplomowa 1

W semestrze letnim 2018/2019 mam zaplanowane prowadzenie przedmiotu „Pracownika dyplomowa 1”. Planowana tematyka będzie dotyczyła programowania gier z wykorzystaniem Unity 3D w oparciu o język C#.

W przypadku dodatkowych pytań, proszę o kontakt mailowy.

Regulamin zajęć – pdf, docx.

Propozycje tematyki prac inżynierskich – pdf, docx nowy.

Organizacja przedmiotu – link.

Wytyczne do prac inż. – docx.

Repo na Githubie – link.

Ebook o projektowaniu gier – link

Działanie po kliku – różne podejścia w Unity – link

Tutorial Breakout – github

Ludologia – zip (na hasło)

Tetrada wbudowana – zip (na hasło)

Kamera – link

„Zadania na wakacje” – link.

Struktura pracy inżynierskiej – link.

Styl językowy – link.

Informacja dla studentów niestacjonarnych:
Aby uzyskać pozytywny wpis do USOSa, zgodnie z regulaminem zajęć, trzeba przygotować i wygłosić referat/prezentację oraz dostarczyć wypełniony druk zgłoszenia tematu. W przypadku odręcznego wypełnienia, pismo powinno być estetyczne i czytelne (w razie problemów druk można wypełnić komputerowo). Roboczą wersję wniosku proszę o przesłanie mailem na 7 dni przed zajęciami, na których chcieliby Państwo uzyskać podpis. Maksymalny termin do załatwienia wszystkich spraw to 20.06.2019. Brak uregulowania powyższych kwestii oznacza ocenę niedostateczną. Po uzyskaniu podpisu u mnie, druk należy złożyć w sekretariacie (p. E0/16 – środa lub piątek) w celu uzyskania podpisu kierownika mojej katedry. W przypadku gdyby sekretariat był zamknięty, można druk wsunąć pod drzwi lub zostawić na portierni w przegródce Katedry Informatyki i Badań Operacyjnych. Po uzyskaniu podpisów druk zostanie już złożony w dziekanacie. Uwaga: warto zapisać sobie na przyszłość tytuł pracy w języku polskim i angielskim.
W trakcie wakacji polecam w wolnym czasie doskonalenie umiejętności i dużo praktyki w Unity.

Informacja dla studentów stacjonarnych:

Przypominam, że aby uzyskać wpis do USOSa trzeba przynieść do podpisu druk zgłoszenia tematu pracy dyplomowej. Brak podpisu oznacza ocenę niedostateczną. Ostatnie planowe zajęcia będą 10.06.2019. Po tym terminie muszą mnie Państwo szukać na wydziale. Maksymalny termin to 16.06.2019.