Kurs Python - zapisz się!

Wydział Matematyki i Informatyki zaprasza na kurs dokształcający z programowania w języku Python - 100% online pt. "Python dla początkujących".

Początkowe sekcje szkolenia dostarczają wiedzy o tym czym jest Python, jak go zainstalować i skonfigurować do Twoich potrzeb. Od tego miejsca zaczniesz programować poznając podstawowe koncepcje programowania w języku Python. Kolejne sekcje tego szkolenia poruszają tematy i konstrukcje niezbędne w pracy każdego programisty.

Kursanci nabywają wiedzę z zakresu programowania w języku Python oraz jego praktycznego wykorzystania. Jest to obecnie najpopularniejsze narzędzie programistów. Wśród zastosowań Python najczęściej wymienia się – tworzenie systemów, GUI, Skryptów web, baz danych, prototypowanie, obliczenia naukowe, data mining i wiele innych. Niskie koszty utrzymania, szybki cykl rozwoju oprogramowania to tylko niektóre z wielu korzyści.

Nabór trwa do 15.04.2021, zajęcia zaczynają się 24.04.2021. Pomagamy uzyskać dofinansowanie do czesnego.
Kontakt: mgr Kinga Lecko tel. 664315525

Więcej informacji na stronie http://wmii.uwm.edu.pl/kursy/