Ogłaszamy nabór na kurs dokształcający
OD MARCA 2021!!!
DOFINANSOWANIE OD 20% DO 80% DLA KAŻDEGO
ZADZWOŃ 664 31 55 25!

Kurs dokształcający Python dla początkujących

Kurs dokształcający nadający kwalifikacje (zgodnie z art. 2 ustawy z dnia 22 grudnia 2015 r. o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji) realizowany w 100% online za pomocą pakietu Google Workspace.

Kursanci nabywają wiedzy z zakresu programowania w języku Python oraz jego praktycznego wykorzystania. Jest to obecnie najpopularniejsze narzędzie programistów. Wśród zastosował Python najczęściej wymienia się - tworzenie systemów, GUI, Skryptów web, baz danych, prototypowania, obliczenia naukowe, data mining i wiele innych. Niskie koszty utrzymania, szybki cykl rozwoju oprogramowania to tylko niektóre z wielu korzyści.

Python dla początkujących to kurs zaprojektowany od podstaw. Początkowe sekcje szkolenia dostarczają wiedzy o tym czym jest Python, jak go zainstalować i skonfigurować do Twoich potrzeb. Od tego miejsca zaczniesz programować poznając podstawowe koncepcje programowania w języku Python. Kolejne sekcje tego szkolenia poruszają tematy i konstrukcje niezbędne w pracy każdego programisty.

Więcej informacji