Rezerwacje sal na semestr zimowy zostaną odblokowane po ostatecznym zatwierdzeniu planów - przewidywany termin to początek czwartego tygodnia zajęć. Do tego czasu rezerwacje nie będą przyjmowane. Aktualnie rezerwować sale można jedynie do 30 września.

Obciążenia i rezerwacje sal

Rezerwacja sal na Wydziale Matematyki i Informatyki UW-M w Olsztynie odbywa się za pomocą Systemu Rezerwacji Sal. Rezerwowanie sal oraz zarządzanie rezerwacjami wymaga zalogowania do systemu. Przed rozpoczęciem pracy z systemem, zalecane jest zapoznanie się z Pomocą.

Pracownicy Wydziału Matematyki i Informatyki powinni dokonywać rezerwacji samodzielnie.

Rezerwacje dokonywane nie przez pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki powinny być zgłaszane drogą e-mailową. Aby zarezerwować salę, należy wykonać poniższe czynności:

  1. Sprawdzić, czy sala nie ma statusu sali ogólnouczelnianej; rezerwacjami sal ogólnouczelnianych zajmuje się Pani Agnieszka Zdanowska; bliższe informacje na stronie głównej UWM pod zakładką http://www.uwm.edu.pl/pracownicy/sale-ogolnouczelniane

  2. Sprawdzić w obciążeniu sali, czy termin jest wolny.

  3. Wysłać e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z prośbą o rezerwację (sugerowany temat e-maila: REZERWACJA).

  4. W prośbie o rezerwację należy zamieścić następujące dane:

    1. sala (sale), data z dniem tygodnia (daty z dniami tygodnia), godziny (od-do) rezerwacji;

    2. powód rezerwacji (np. egzamin);

    3. imię i nazwisko pracownika odpowiedzialnego za rezerwację.

UWAGA: Obsługiwane będą jedynie te rezerwacje, które zostały przesłane z adresu w domenie uwm.edu.pl.