Oferta pracy - obszar HR w IT

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku, szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse & Księgowość, Sprzedaż & Marketing, Inżynieria & Produkcja oraz Budownictwo.

Obecnie do naszego wewnętrznego zespołu…

Poszukujemy zmotywowanej i kreatywnej osoby zainteresowanej pracą w naszym biurze w Krakowie. Twoja codzienna praca będzie polegała na pozyskiwaniu najcenniejszych kandydatów na rynku polskim/europejskim. Będziesz odpowiedzialny za sprawdzenie kompetencji kandydatów, weryfikację ich dokumentów aplikacyjnych oraz przeprowadzenie wstępnego procesu selekcji. Do Twoich zadań będzie należało również raportowanie wyników działań rekrutacyjnych, udział w przygotowywaniu ogłoszeń o pracę oraz dbałość o wizerunek firmy.

Co oferujemy

Praca w RECONNECT daje wiele swobody, przez co wymaga także wysokiej samodyscypliny oraz odpowiedzialności za swoje działanie. Będziesz mieć duże możliwości wpływu zarówno na charakter własnej aktywności, jak i na działalność całej firmy. Oferujemy stałe wynagrodzenie, które będzie odzwierciedleniem wyników Twojej pracy oraz Twojego zaangażowania w życie naszej firmy.

Istnieje możliwość wykonywania pracy zdalnie.

Narzędzia jakie wykorzystujemy na codzień w pracy to JIRA, LinkedIn, ZOHO Recruit, Google Workspace, WordPress

Nasze oczekiwania
Szukamy osób energicznych, zorientowanych na sukces w obszarze HR ze znajomością zagadnień IT. Powinna cechować Cię wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na cel. Płynny język angielski oraz doświadczenie w codziennej pracy w tym języku jest mile widziane. Interesuje nas przede wszystkim to, co chcesz osiągnąć - chcemy się rozwijać razem z Tobą!

Prosimy aplikować wypełniając poniższy formularz,

https://reconnect.zohorecruit.com/recruit/Apply.na?digest=3LuXPt@7cCGDQ.@34fIMEWNhZmBrJHkypGXcxVFinj4-&embedsource=UWM


Wydział nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszenia, a także oferowane warunki pracy.