Oferta pracy GoWork.pl

Młodszy programista Java - Junior Java Developer

Olsztyn

Zakres obowiązków

  • rozwój obecnych funkcji w ramach portali opartych o CMS klasy enterprise,

  • wsparcie dla całego zespołu developerskiego,

  • dbanie o jakość pisanego kodu,

  • analiza wymagań i projektowanie rozwiązań,

  • tworzenie testów.

Wymagania

  • pierwsze doświadczenie z Spring, JPA, Hibernate i SQL,

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość angielskiego na poziomie B1,

  • logiczne myślenie i kreatywność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej,

  • spotkania integracyjne,

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Gorąco zachęcamy do aplikowania szczególnie studentów i absolwentów. Wysyłając CV, prosimy o upewnienie się, że zawiera ono aktualną klauzulę RODO. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania

Aplikacje przyjmujemy przez serwis pracy Gowork.pl - APLIKUJ

Zapraszamy również do przejrzenia podobnych ofert: https://www.gowork.pl/praca/olsztyn;l