Zgłoś swoją pracę dyplomową - ogólnopolski Konkurs Engineer 4 Science 2024

Obroniliście niedawno pracę inżynierską lub licencjacką? Sprawdźcie, czy możecie zgłosić ją do konkursu Engineer 4 Science 2024!

Zgłoście się, jeśli Wasza praca:
- została przygotowana w języku polskim lub angielskim,
- została obroniona w okresie 01.06.2022 – 31.10.2024,
- dotyczy jednego z poniższych obszarów:

• elektroniki,
  •  mechatroniki,
  •  biologii, a sama praca zawiera elementy analizy danych,
  •  chemii, a sama praca zawiera elementy analizy danych,

- uzyskała w procesie obrony pracy co najmniej ocenę bardzo dobrą (5.0),
- wszyscy Autorzy pracy oraz Promotor wyrazili zgodę na zgłoszenie pracy.

W procesie oceny prac brane będą pod uwagę następujące kryteria: aktualność problemu, innowacyjność, pomysł na realizację tematu, wartość merytoryczna, poziom wykonania części praktycznej.

Dla zwycięzców przewidziano cenne nagrody:

I miejsce: Dyplom oraz tablet
II miejsce: Dyplom oraz dysk przenośny
III miejsce: Dyplom oraz głośnik bezprzewodowy
IV miejsce: Dyplom
Partner technologiczny – Billon ufundował dodatkową nagrodę dla wszystkich w/w miejsc - publikacja Dyplomów na platformie blockchain.

Jedną pracę dyplomową można zgłaszać w więcej niż jednym konkursie! Termin zgłoszeń upływa 12.11.2024.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 12.12.2024.

Więcej szczegółów oraz warunki uczestnictwa znaleźć można na stronie organizatora Konkursu:

A już 16.10.2024 odbędzie się (on-line) Pierwsza Gala Finałowa Engineer 4 Science 2024 dotycząca tematów konkursowych: AI, Algorytmika oraz Cyberbezpieczeństwo.
Zapraszam do wysłuchania ciekawych wystąpień Partnerów, Patronów i Laureatów Konkursu. Podczas Gali będzie możliwość zadawania pytań i uczestnictwa w dyskusji.

Link do Gali (on-line): https://cisco.webex.com/cisco/j.php?MTID=m97dc14623c86c7eed010977b36914c4e

Organizatorem Konkursu i Gali jest 4 Science Institute Sp. z o.o.
Patronami są: IEEE Xplore, PS IEEE, CERN, Łukasiewicz - PIAP, Poznan Supercomputing and Networking Center / Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe (PCSS) oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Patronem Honorowym jest Prezes Polska Akademia Nauk.
Patronem Medialnym jest Radio Gdańsk SA.
Partnerem Biznesowym Konkursu jest firma Intel Corporation
Koordynatorem Konkursu ze strony Organizatora jest Pan dr Marcin Ziolek, PhD.
Partnerem Technologicznym jest firma Billon.