Zapraszamy do głosowania na Belfra!

Studenci, Absolwenci, Pracownicy Uniwersytetu ‼
Właśnie wystartował ostatni etap konkursu Belfer UWM. Wesprzyjcie naszego kandydata, głosując codziennie na stronie: https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/

A oto krótki opis naszego Belfra:
Adiunkt w Katedrze Matematycznych Metod Informatyki Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Prowadzący zajęcia m.in. z Baz Danych i Programowania Serwisów Internetowych. Promotor wielu prac dyplomowych. Na co dzień zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych i pracą z dużymi bazami danych. Dr Paweł Drozda współpracuje z wieloma olsztyńskimi firmami informatycznymi, dzięki czemu pomaga studentom wdrążyć się w rynek pracy. Na zajęciach stara się utrzymywać miłą atmosferę, na przykład zarzucając parę żartów rozładowujących atmosferę. Kapitan reprezentacji uczelni w piłce siatkowej pracowników, która wygrała mistrzostwa Polski pracowników w latach 2019 i 2020 Szkół Wyższych. Reprezentant uczelni w koszykówce, której zespół w tym roku zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski wśród Uniwersytetów.