Warsztaty dla studentów z obsługi i programowania obrabiarek skrawających CNC

Ogłaszamy nabór na nieodpłatne szkolenia:

„Warsztaty z obsługi i programowania obrabiarek skrawających CNC”

Szkolenia odbędą się w Olsztynie w siedzibie Wydziału Nauk Technicznych przy ul. Oczapowskiego 11 w salach B207 oraz C6. Całkowity czas szkolenia 60 godz.

• Dla studentów studiów pierwszego naboru (30 osób), zajęcia będą odbywały się w następujących terminach: 04 XI 22, 18 XI 22, 25 XI 22, 02 XII 22, 09 XII 22, 16 XII 22,  13 I 23 , 20 I 23 w godz. 8:00-15:00 (piątki)

W szkoleniach mogą brać udział studenci dwóch ostatnich semestrów studiów I  i II stopnia Wydziałów: Nauk Technicznych, Nauk Ekonomicznych, Geoinżynierii oraz Matematyki i Informatyki

Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia wydany przez Centrum Innowacji i Transferu Technologii UWM w Olsztynie.

Wypełnione  dokumenty rekrutacyjne:

Należy dostarczyć do do sekretarza komisji rekrutacyjnej Pana Pawła Matyszkiela  (pok. E22 WNT) do dnia 24.10.2022. W przypadku nieobecności sekretarza, dokumenty można zostawić w sekretariacie katedry pok.  E21 (WNT).

Przed wypełnieniem dokumentów zgłoszeniowych należy zapoznać się z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa w projekcie.