Warsztat szkoleniowy „Wstęp do tworzenia gier mobilnych w Unity 3D”

Slavic Monsters Sp. z o.o. oraz Olsztyński Park Naukowo - Technologiczny serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie szkoleniowym „Wstęp do tworzenia gier mobilnych w Unity 3D”

Zastanawiasz się nad karierą w gamedev? Unity 3D jest najłatwiejszym sposobem rozpoczęcia pracy nad profesjonalnymi grami mobilnymi (i nie tylko).

Co?

5 godzin zajęć praktycznych podczas, których poznasz środowisko i nauczysz się jak przygotować pierwszy projekt.

Dla kogo?

Warsztaty kierujemy przede wszystkim do studentów lub absolwentów informatyki oraz osób, które wcześniej miały do czynienia przynajmniej z podstawami programowania.

Co wziąć ze sobą?

Laptopa z zainstalowaną najnowszą wersją Unity 3D i Visual Studio https://store.unity.com/download?ref=personal

Kiedy?

Warsztaty odbędą się 9 listopada br. w godzinach 10:00-15:00 w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technologicznym, ul. Trylińskiego 16, budynek B3, sala nr 11.

Zgłoszenia mailowe (kontakt@slavicmonsters.pl) przyjmujemy do 7 listopada br. włącznie.

Limit miejsc: 10. Decyduje kolejność zgłoszeń.