VII edycja Konkursu "Krok w Przyszłość"

Fundacja mBanku zaprasza na VII edycję konkursu „Krok w przyszłość”!

W 2016 roku ustanowiono konkurs na najlepszą pracę studencką z matematyki. Można do niego zgłaszać prace magisterskie, licencjackie lub naukowe. Prace konkursowe powinny promować nowatorskie, oryginalne rozwiązania lub wskazywać nowe kierunki bądź metody badawcze. Autor zwycięskiej pracy otrzymuje, oprócz nagrody finansowej, statuetkę STEFCIO. Trofeum symbolizuje wybitnego polskiego matematyka, Stefana Banacha i odnosi się do jego wielkich osiągnięć.

Wyróżnienia w konkursie przyznaje Jury pod przewodnictwem prof. Pawła Strzeleckiego z Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. Pula nagród ufundowanych przez Fundację mBanku wynosi 50 tys. zł. Nagroda główna wynosi 20 tys. zł, a wyróżnienie – 10 tys. zł.

Prace studenckie obronione lub opublikowane w 2022 r. można zgłaszać do konkursu od 30 czerwca do 31 października 2022 r.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie akcji https://www.mbank.pl/mfundacja/krok-w-przyszlosc/