Twój projekt ma szansę wpłynąć na kształt rynku finansowego w Polsce! Trzecia odsłona hackatonu #Supervision_Hack.

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza wszystkich studentów do udziału w maratonie programowania #Supervision_Hack.

Uczestnicy zawalczą o nagrody o łącznej wartości 15 000 zł, szukając najlepszych rozwiązań w dwóch wyzwaniach:

- #01 DEPO_Predator – narzędzie sygnalizujące problemy z płynnością w bankach;

- #02 SF_CRacker – narzędzie weryfikujące poprawność raportów o wypłacalności i kondycji finansowej zakładów ubezpieczeń.

Co bardzo istotne, zwycięskie projekty zostaną wdrożone w strukturach administracyjnych, więc uczestnicy hackatonu mają realny wpływ na kształt rynku finansowego.

Wydarzenie odbędzie się 17-19 listopada 2023 r. w budynku „The Tides” przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i otwarty dla wszystkich chętnych: studentów, programistów, UXowów, projekt managerów. Inżynierów, ekspertów baz danych, analityków, a nawet socjologów. Projekty biorące udział w konkursie mogą być zgłaszane indywidualnie lub w zespołach złożonych maksymalnie z 6 osób. Ci z uczestników, którzy nie mają zespołu, będą mogli stworzyć drużynę na kanale Discord. Każdy z uczestników może liczyć na wsparcie specjalistów.

Szczegółowe informacje dostępne na stronie: https://supervisionhack.pl/.