Studia podyplomowe WNS - Przygotowanie do Nauczania Przedmiotu

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie przygotował nową ofertę studiów podyplomowych PRZYGOTOWANIE DO NAUCZANIA PRZEDMIOTU, dedykowaną absolwentom studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych magisterskich przygotowanych merytorycznie do nauczania przedmiotu (prowadzenia zajęć z następujących przedmiotów: biologia, matematyka, informatyka, historia i wiedza o społeczeństwie, religia, etyka, język polski, język angielski). Przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela na studiach podyplomowych jest prowadzone w zakresie przygotowania psychologiczno-pedagogicznego oraz dydaktycznego dla absolwentów go nie posiadających. Szczegółowe informacje można znaleźć pod poniższym linkiem:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i jej rozpowszechniania.
W razie pytań zapraszamy także do kontaktu:

Kierownik studiów: dr Katarzyna Nosek-Kozłowska, katarzyna.nosek@uwm.edu.pl
Sekretarz: mgr Magdalena Górzyńska - Ćwikła, magdalena.gorzynska-cwikla@uwm.edu.pl

ul. Żołnierska 14A, 10-561 Olsztyn, pok. 66