SpotkajMY się w Kortowie – Dzień Otwarty UWM

Po raz kolejny drzwi UWM zostaną otwarte dla zainteresowanych studiami na najpiękniejszym kampusie w Polsce!

Udział w Dniu Otwartym UWM ułatwi Wam podjęcie decyzji o wyborze kierunku studiów oraz uczelni. Podczas wydarzenia przedstawiciele Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży, opowiedzą na co zwracać uwagę, aby jak najlepiej zdać egzamin maturalny, a osoby z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie podpowiedzą, jak płynnie przejść przez proces rekrutacji.

Studia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie to nie tylko nauka. Dlatego podczas Dnia Otwartego UWM, na pierwszym piętrze Biblioteki Uniwersyteckiej, będziecie mogli zapoznać się z ofertą m.in. licznych kół naukowych, agend kulturalnych, zespołów, drużyn sportowych czy samorządu studenckiego.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dziennikarka Dorota Wellman oraz Wojtek Drewniak z kanału „Historia bez cenzury”.

Będziemy dla Was od 9 do 13 w Bibliotece Uniwersyteckiej (ul.Michała Oczapowskiego 12B).

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące kierunków kształcenia i studiowania na naszej uczelni.

Chcecie studiować informatykę lub matematykę? Koniecznie odwiedźcie stoisko naszego wydziału!

Więcej o wydarzeniu przeczytacie tutaj: https://dni.uwm.edu.pl/