Rozdanie nagród w konkursie „Genialne Miejsca”

W dniu 2 czerwca 2022 r. Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie był gospodarzem Gali Regionalnej w ogólnopolskim konkursie „Genialne Miejsca” organizowanym przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.

Na Wydziale gościliśmy Panią Sylwia Jaskulską — Wicemarszałek Woj. Warmińsko-Mazurskiego, Panią  Wiesława Szafrańska-Bortkiewicz — Kierownik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Olsztyna, Panią dr Annę Michalczyk- Przewodniczącą Koła Warmińsko-Mazurskiego PTI. Zaszczycili nasz również Burmistrz Miasta Szczytno – Pan Krzysztof Michał Mańkowski wraz z Panią Katarzyną Furczak – Naczelnikiem Wydziału Promocji i Rozwoju Gospodarczego w Urzędzie Miejskim w Szczytnie oraz Pan Artur Damszel przedstawiciel Mazury PTTK.

Dziekan WMiI prof. dr hab. Adam Doliwa powitał gości i laureatów regionalnych konkursu „Genialne miejsca”. Uczestnicy konkursu wzięli udział w warsztatach robotów przygotowanych przez pracowników Wydziału. Następnie zostały zaprezentowane prace laureatów i wręczone nagrody dla zwycięskich zespołów.
Szczegółowe informacje o przebiegu spotkania znajduje pod linkiem https://wakelet.com/wake/sY4P8rxTeX9a5BJmVAPGU

Hanna Pikus