Przewodnik Pracodawcy + kawa na dobry start i początek dnia

Czy wiesz na czym polega ABC rekrutacji? A może interesuje Cię lista najlepszych pracodawców poszukujących stażystów i pracowników?
Odpowiedzi na te pytania i przydatne wskazówki znajdziesz w Przewodniku Pracodawcy, który otrzymasz bezpłatnie na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie.

Przewodnik Pracodawcy to źródło informacji o rekrutacji i rynku pracy, zawierający aktualne oferty pracy, praktyk, staży.

Wydawcą Przewodnika Pracodawcy jest Grupa Pracuj – firma oferująca szereg usług dla pracodawców wspomagających proces rekrutacji pracowników oraz budowanie wizerunku firmy, jako atrakcyjnego pracodawcy.

CO? – Mobilna kawiarnia Pracuj.pl (dystrybucja Przewodnika Pracodawcy)
KIEDY? – 18 października 2016 r. od 9.00 do 14.00
GDZIE? – Wydział Matematyki i Informatyki UWM, ul. Słoneczna 54 przed głównym wejściem do budynku