Pracownicy UWM ze srebrem na Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej

Drużyna, złożona z pracowników UWM, w dniach 10-12 maja brała udział w Mistrzostwach Polski Pracowników Szkół Wyższych w Piłce Siatkowej.

W składzie było dwóch pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki: dr Paweł Drozda (kapitan) oraz mgr Jacek Szypulski.

Wśród pozostałych zawodników byli: dr inż. Grzegorz Krzan, dr inż. Piotr Bilko, dr inż. Karol Szuniewicz, dr inż. Szymon Sawczyński,  dr Karol Szuniewicz (Wydział Geoinżynierii), dr Maciej Duda (Wydział Prawa i Admistracji) i dr Adam Wiśniewski (Wydział Nauk Ekonomicznych).

Mistrzostwa odbywały się na Politechnice Poznańskiej. Drużyna gospodarzy zajęła najwyższe miejsce na podium. Zespół z UWM zdobył natomiast srebrny medal.

W poprzednich trzech latach, zespół z UWM zdobywał złoto (w 2019, 2020 i 2023 roku).

Gratulujemy wszystkim zawodnikom tak imponującego wyniku!

Relacja doktora Pawła Drozdy w Radiu UWM fm:  http://uwmfm.pl/news/126/czytaj/13651/uwm-z-kolejnym-medalem-mistrzostw-polski-pracownikow-szkol-wyzszych-w-pilce-siatkowej.html