Oferta pracy - stenotypista

Biuro ds. Osób  Niepełnosprawnych Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego  w Olsztynie  poszukuje osoby do pracy:

Asystent akademicki - Stenotypista dla studenta Głuchego lub słabosłyszącego

STENOTYPISTA to osoba, która zapisuje szybko i dokładnie wszystko to co przekazuje wykładowca (słowo w słowo)

Zakres odpowiedzialności:

 Sporządzanie notatek z zajęć w czasie rzeczywistym.

Wymagania:

 Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze;  Punktualność;  Sumienność;  Obowiązkowość:  Dyspozycyjność w ciągu tygodnia (konieczność dostosowania się do planu zajęć studenta).

Zapewniamy:

 Współpracę i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (wynagrodzenie zależne od liczby przepracowanych w miesiącu godzin);  Możliwość udziału w interesujących zajęciach dydaktycznych;

Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres: malgorzata.mickiewicz@uwm.edu.pl  (w temacie proszę wpisać "Asystent/stenotypista osoby Głuchej i słabosłyszącej" , w treści maila prosimy podać oczekiwaną kwotę brutto wynagrodzenia za godzinę). Kontakt osobisty w Biurze ds. Osób Niepełnosprawnych , ul Oczapowskiego 12 B, pokój 106/S2,  I piętro (Biblioteka Uniwersytecka).