Bezpłatny kurs przygotowawczy do matury podstawowej z matematyki

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie organizuje bezpłatny kurs przygotowawczy do matury podstawowej z matematyki w terminie 30.01-3.02. 2017r. Kurs adresowany jest do uczniów szkól ponadgimnazjalnych, głównie uczniów klas trzecich - tegorocznych maturzystów. Kurs przygotowujący do egzaminu maturalnego z matematyki będzie stanowił powtórzenie materiału obowiązującego na poziomie podstawowym zgodnego ze standardami wymagań egzaminacyjnych opracowanych przez OKE i CKE. Zajęcia prowadzone będą przez wykładowców WMiI UWM, w formie ćwiczeń, dodatkowo uzupełnione wymaganymi wiadomościami teoretycznymi z danego zakresu tematycznego. Zajęcia będą odbywały się w salach wydziału Matematyki i Informatyki w Olsztynie ul. Słoneczna 54.
Kurs jest obsługiwany przez stronę internetowa:

która umożliwia zapisanie się na kurs. W pierwszym kroku uczeń powinien zarejestrować się poprzez stronę (przycisk „zarejestruj się"). Uczniom zarejestrowanym zostaną przesłane dane logowania: login i hasło. Po zalogowaniu się uczniowie będą mieli możliwość zapisania się na zajęcia. Wykaz zajęć znajduje się na stronie.

Agnieszka Niemczynowicz
Irena Morockka-Tralle