Bezpieczni nie tylko w sieci

Z przyjemnością ogłaszamy, że w piątek (2.06) w godzinach 10:00 - 14:00 firma Billennium w porozumieniu z Fundacją Samorządu Studentów UWM organizuje wyjątkowe warsztaty pt. "Bezpieczni nie tylko w sieci". Serdecznie zapraszamy na parking przy przednim wejściu na Wydział Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie. Miejsce warsztatów będzie oznaczone specjalnym namiotem, który zostanie postawiony na terenie naszego wydziału.


Podczas tych warsztatów będziemy mieli okazję zgłębić tajniki pierwszej pomocy oraz nauczyć się, jak reagować w nagłych sytuacjach zagrożenia życia. Będziemy praktykować różne scenariusze i uczyć się, jak udzielać skutecznej pomocy w awaryjnych sytuacjach.

Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dodatkowo, będą również dostępne atrakcje, takie jak konkurs, w którym będziecie mieli okazję wygrać voucher do sieci sklepów Empik! To doskonała okazja, aby zdobyć fantastyczne nagrody i jednocześnie poszerzyć swoje umiejętności.
Nie możemy się doczekać Waszej obecności na warsztatach "Bezpieczni nie tylko w sieci"! Zachęcamy Was do udostępniania informacji o tym wydarzeniu i zapraszania swoich przyjaciół.

Do zobaczenia w piątek na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM w Olsztynie!

Ambasadorzy Billennium na UWM
Jan Brunow i Adrian Albrecht