Podania w formie elektronicznej

W systemie USOS uruchomiono moduł obsługi podań studenckich. Student może złożyć w formie elektronicznej następujące podania:

1. Podanie o wydanie odpisu dyplomu w języku angielskim
  2. Podanie o wydanie duplikatu legitymacji studenckiej
  3. Podanie do Dziekana o zmianę formy studiów (po zaliczonym pierwszym roku studiów)
  4. Podanie o możliwość odbywania studiów w ramach Indywidualnej Organizacji Studiów
  5. Podanie do Dziekana o zmianę kierunku studiów (po zaliczonym pierwszym roku studiów)
  6. Alternatywne rozwiązania ułatwiające studiowanie osobom z niepełnosprawnością.
  7. Przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej
  8. Podanie o możliwość powtórzenia semestru
  9. Podanie o wydanie suplementu do dyplomu w języku angielskim
  10. Wniosek o udzielenie urlopu dziekańskiego