UBEZPIECZENIE NNW i OC w EUROPIE dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

UBEZPIECZENIE NNW i OC w EUROPIE dla Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego

Ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Europie -  SU 20 000 zł
Ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej (OC) podczas praktyk i zajęć organizowanych przez UWM– SU 10 000 zł.

Składka w wysokości 55zł płatna wyłącznie gotówką w dniu spotkania organizacyjnego.

Ważność ISIC i ważność ubezpieczenia dla UWM

Wirtualna Legitymacja ISIC wraz z polisą ubezpieczeniową NNW i OC jest ważna do końca września 2020 roku.

Okres ważności ubezpieczenia rozpoczyna się następnego dnia po wypełnieniu danych i podpisaniu się na liście przez studenta i trwa do końca września 2020 roku.


Ogólne Warunki Ubezpieczenia/
WARUNKI UMOWY UBEZPIECZENIA GRUPOWEGO NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW (NNW)

Warunki są dostępne na stronie http://russ.uwm.edu.pl/ubezpieczenie

 

Międzynarodowa Legitymacja Studencka ISIC z ubezpieczeniem NNW i OC

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu - ubezpieczenia.

 

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 3000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.isic.pl

W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje legitymację ISIC jak lokalną legitymację studencką