Spotkania organizacyjne dla studentów I roku studiów

DRODZY STUDENCI PIERWSZEGO ROKU!!!

Spotkania organizacyjne/ inauguracyjne dla Was odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego w następujących terminach:

17.10.2020 godzina 9.00 Informatyka I stopnia, studia niestacjonarne, aula C0/1, Słoneczna 54

19.10.2020 godzina 9.00 Matematyka I i II stopnia, studia stacjonarne, aula C0/1, Słoneczna 54

20.10.2020 godzina 9.00 Informatyka I stopnia, studia stacjonarne, specjalność ISI, aula B, Słoneczna 54

22.10.2020 godzina 9.00 Informatyka I stopnia, studia stacjonarne, specjalność IO, aula B, Słoneczna 54

Na tych spotkaniach poznacie Władze Wydziału, Waszego opiekuna roku, nauczycie się jak czytać plan zajęć, w których grupach jesteście, załatwicie wszystkie sprawy formalne, poznacie przedstawicieli studentów wyższych lat, dowiecie się wszystkiego na temat zdalnego nauczania (wraz z krótkim praktycznym szkoleniem z Ms Teams). Będziecie mogli zapytać o wszystkie sprawy związane ze studiami i studiowaniem. Czekamy na Was – a tymczasem korzystajcie jeszcze z uroków wakacji.

PAMIĘTAJCIE - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!!