Co wydrukować i jak oprawić?

AKTUALIZACJA: 5.02.2020 21:12.

Obowiązkowe wytyczne do druku są na stronie wydziałowej – link oraz w APD. Pozostałe rzeczy są „zwyczajowe”.

Wydrukować należy wersję do druku, która będzie dostępna w APD zatwierdzona przeze mnie. W zakładce „Pokaż pliki” powinno być TAK po prawej:

Ważne, aby wydrukować ostatnią pobraną wersję pliku, gdyż z każdym pobraniem jest inny znak wody na stronach. Znaki wodne są weryfikowane przez pracowników dziekanatu. Wersję pdf wydrukowaną należy umieścić też na płycie.

Tekst powinien być wydrukowany jednostronnie.

Należy wydrukować trzy razy tekst:

• pierwszy egzemplarz trafia do akt – obowiązkowo zbindowane w miękkiej oprawie (taki rodzaj bindu byłby odpowiedni); twarda oprawa niszczy teczki na akta.
  • pozostałe dwa egzemplarze trafią po promotora i recenzenta (dla mnie bez różnicy czy miękka czy twarda oprawa)

Twarda obwoluta nie powinna mieć godła, loga itp, może być „czysta” albo z napisem „praca inżynierska”. Kolor dowolny.

Warto dodać na koniec jedną czystą kartkę na przyklejenie płyty.

Osoby piszące wspólnie wrzucają do APD jeden plik pdf o nazwie w formacie AAA_BBB_CCC_DDD.pdf, gdzie AAA to u Państwa wszystkich INZ, BBB to kod specjalności, CCC – numer indeksu pierwszego autora, DDD – numer indeksu drugiego autora.

Muszą Państwo wydrukować tekst pracy inżynierskiej cztery razy:

• każdy z Państwa z osobna drukuje jeden egzemplarz z APD do własnych akt studenckich – obowiązkowo w miękkiej oprawie.
  • egzemplarz dla promotora i recenzenta – po jednej sztuce – oprawa dowolna.

W razie pytań proszę o kontakt przed drukowaniem.