Statystyki

Strefa ucznia

Archiwum

Archiwum: XV edycja zawodów

    Pola żółte odnoszą się do zasobów archiwalnych.

    Pola zielone i niebieskie odnoszą się do aktualnej edycji zawodów.

Dane ogólne Warmińsko-Mazurskich Zawodów Matematycznych

W okresie ostatnich lat w zawodach wzięły udział 44 szkoły ponadgimnazjalne: 41 licea ogólnokształcące i 3 technika. W kolejnych latach startowała coraz większa liczba szkół:

RokLOTechnikum
2014161
2015181
2016222
2017291

Należy odnotować, że począwszy od XV edycji zmieniono formułę zawodów koncentrując zawody na etapach przygotowań, realizując cel główny zawodów: edukację matematyczną i popularyzowanie matematyki. W comiesiecznych cyklach przygotowawczych brały udział 43 szkoły ponadgimnazjalne i około 500 uczniów tych szkół. Można więc twierdzić, że cel popularyzacyjny i edukacyjny został zrealizowany.

Do finału zakwalifikowało się 29 szkół i 131 uczniów, w tym z 7 szkół z miejscowości z innych województw: z Inowrocławia, Kwidzyna, Malborka, Suwałk, Brodnicy

Najlepsze szkoły ponadgimnazjalne 2017 w regionie Warmii i Mazur oraz sąsiednich terenów

 

MiejsceMiejscowośćSzkoła
1ElblągII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
Nauczyciele: mgr Ewa Aniszewska
2InowrocławI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
Nauczyciele: mgr Wioletta Graczyk
3InowrocławII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Nauczyciele: mgr Małgorzata Zygora
4EłkII Liceum Ogólnokształcące  w Ełku
Nauczyciele: mgr Marzena Konewko
5OlsztynXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
Nauczyciele: dr Roman Kozłowski
6OlsztynIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Hanna Letkiewicz, mgr Arkadiusz Biernat, mgr Jolanta Reddig
7OlsztynII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Lidia Łyżwa, mgr Maciej Gardecki
8GiżyckoI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
Nauczyciele: mgr Irena Piotrowska
9EłkI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
Nauczyciele: mgr Dorota Ziajko
10KwidzynI Liceum Ogólnokształcące im. Dra Władysława Gębika D. Polskie Gimnazjum w Kwidzynie
Nauczyciele: mgr Edyta Wesołowska, mgr Mariola Małgorzata Jagiellak
11OlsztynXI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Ewa Wacikowska
12NidzicaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
Nauczyciele: mgr Bożena Majewska
13OstródaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
Nauczyciele: mgr Anna Dmitruk
14OleckoI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
Nauczyciele: mgr Elżbieta Guziejko
Najlepsze szkoły ponadgimnazjalne 2017 w województwie warmińsko-mazurskim

 

MiejsceMiejscowośćSzkoła
1ElblągII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Elblągu
Nauczyciele: mgr Ewa Aniszewska
2EłkII Liceum Ogólnokształcące  w Ełku
Nauczyciele: mgr Marzena Konewko
3OlsztynXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
Nauczyciele: dr Roman Kozłowski
4OlsztynIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Hanna Letkiewicz, mgr Arkadiusz Biernat, mgr Jolanta Reddig
5OlsztynII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Lidia Łyżwa, mgr Maciej Gardecki
6GiżyckoI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
Nauczyciele: mgr Irena Piotrowska
7EłkI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
Nauczyciele: mgr Dorota Ziajko
8OlsztynXI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
Nauczyciele: mgr Ewa Wacikowska
9NidzicaLiceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Nidzicy
Nauczyciele: mgr Bożena Majewska
10OstródaLiceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana Bażyńskiego w Ostródzie
Nauczyciele: mgr Anna Dmitruk
11OleckoI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku
Nauczyciele: mgr Elżbieta Guziejko
Najlepsze szkoły ponadgimnazjalne w perspektywie trzech lat 2015-2016-2017

 

1ElblągII Liceum Ogólnokształcące w Elblągu
2OlsztynXII Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
3OlsztynII Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
4NidzicaLiceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Nidzicy
5OlsztynIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Olsztynie
6EłkI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku
7ElblągZespół Szkół Ogólnokształcących - I Liceum Ogólnokształcące Im Juliusza Słowackiego w Elblągu
8GiżyckoI Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku
9OlsztynXI Liceum Ogólnokształcące w Olsztynie
10EłkII Liceum Ogólnokształcące  w Ełku