eliminacje

Statystyki

Przy kawie

Archiwum

Archiwum: XIV edycja zawodów

    Pola żółte odnoszą się do zasobów archiwalnych.

    Pola zielone i niebieskie odnoszą się do aktualnej edycji zawodów.

Patroni zawodów

WYDZIAŁ MATEMATYKI I INFORMATYKI
Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie


pod honorowym patronatem

REKTORA UNIWERSYTETU WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO W OLSZTYNIE,
WOJEWODY WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO,
PREZYDENTA MIASTA OLSZTYN,
WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO KURATORA OŚWIATY W OLSZTYNIE

Dane ogólne XIV zawodów

Do tegorocznych zawodów zgłoszono 550 uczniów. Łącznie obecnych i klasyfikowanych było 513 uczestników w trzech kategoriach:

- szkoła podstawowa - uczestników zgłoszonych 253 obecnych i klasyfikowanych 238
- gimnazjum - uczestników zgłoszonych 207 obecnych i klasyfikowanych 193
- szkoła ponadgimnazjalna - uczestników zgłoszonych 90 obecnych i klasyfikowanych 82

Laureaci i osoby wyróżnione

Gala laureatów odbyła się 14 czerwca 2016 na Wydziale Matematyki i Informatyki UWM

Na Galę Laureatów zaproszono następujących uczniów w kategoriach:

Szkoła podstawowaGimnazjumSzkoła ponadgimnazjalna
  • Jakub Izdebski
  • Antoni Szut
  • Tomasz Puczel
  • Maciej Plec
  • Justyna Bieniek
  • Gerard Gallas
  • Jakub Kusio
  • Radosław Mężykowski
  • Błażej Nawrocki
  • Karol Socha
  • Natalia Roksana Bylińska
  • Maciej Curulak
  • Krzysztof Łukaszewicz
  • Magdalena Antkowicz
  • Julia Ciesińska
  • Gabriela Kozłowska
  • Wojciech Matejuk
  • Paula Konowalska
  • Bartosz Kocięba
  • Jakub Kocięcki
  • Aleksy Lisowski
  • Emilia Wiktorska
  • Aleksander Strzelecki
  • Aleksandra Brdak
  • Marcin Buko
  • Gabriela Libudzka
  • Michał Złotnik
  • Kacper Żurek
  • Tomasz Kędzierski
  • Maciej Winczewski
  • Jakub Klicki
  • Piotr Krasowski
  • Albert Krzyżewski
  • Adam Lasota
  • Mikołaj Skiba
  • Michał Trocewicz
  • Krystian Wróblewski
  • Julia Czyżewska
  • Tomasz Olender
  • Jakub Proboszcz
  • Daniel Sokulski
  • Mark Saunders
  • Dominik Bilicki
  • Igor Jaroszewicz
  • Aleksandra Mach
  • Małgorzata Marciniak
  • Klaudia Urbańska
  • Paweł Lefelbajn
  • Tomasz Makowski
  • Wojciech Wiśniewski
  • Robert Ostoja-Lniski
  • Patryk Gralewicz
  • Marek Hołubowicz
  • Piotr Krzywicki
  • Michał Makowski
  • Grzegorz Ziółkowski
  • Grzegorz Grygorczyk
  • Ewa Kwiatkowska
  • Daniel Zawrotny

 

XIV Warmińsko - Mazurskie Zawody Matematyczne - film z wręczenia nagród