Głosuj na Belfra UWM 2021!

Studenci, Absolwenci, Pracownicy Uniwersytetu‼
Właśnie wystartował ostatni etap konkursu Belfer UWM. Wesprzyjcie naszego kandydata, głosując codziennie na stronie: https://belfer.uwm.edu.pl/glosuj/ 


A oto krótki opis naszego Belfra przygotowany do tej inicjatywy:
Od pierwszych zajęć z Doktorem Jarosławem Kosiorkiem, wiemy, że jest to człowiek z przeogromną pasją do wykładanego przedmiotu oraz z jeszcze większą sympatią do studentów. Potrafi zainteresować podopiecznych, pokazać zagadnienia i przekazać ogromną wiedzę w taki sposób, aby wszystko stało się jasne, bez cienia wątpliwości, a wcale nie jest to proste zadanie – Doktor bowiem uczy między innymi algebry liniowej i analizy matematycznej. Dlaczego zyskał tak ogromną sympatię u nas – studentów? Pierwszy semestr zajęć na Wydziale Matematyki i Informatyki jest bardzo trudny, lecz to właśnie tutaj, na zajęciach, spotkają profesora Kosiorka, który od pierwszych zajęć pomaga, przeprowadza przez natłok informacji, które napływają z każdej strony. Studenci innych wydziałów i kierunków takich jak Biotechnologia czy Energetyka lub osoby uczęszczające na seminaria magisterskie również mogą go kojarzyć! Doktor był także promotorem około setki prac magisterskich – studenci wybrali go wielokrotnie.

 

Finałowy etap trwa do 19 stycznia 2022 r. do godz. 15:00. Zapraszamy na stronę https://belfer.uwm.edu.pl/  - do oddania głosu potrzebne będzie konto na portalu społecznościowym Facebook.

 

O wynikach dowiemy się podczas Gali Belfra UWM 2021, która odbędzie się 25 stycznia, o godzinie 19:00.